Socialinių paslaugų centro iniciatyva – „Kalėdinė grožio akcija“

Artėjančių švenčių laukimas mumyse pažadina gerumą. Kalėdų laikotarpiu taip norėjosi parodyti dėmesį tiems, kuriems jo labiausiai trūksta. Socialinių paslaugų centras šiemet organizavo „Kalėdinę grožio akciją“ integralios pagalbos paslaugas gaunančioms moterims.

Socialinių paslaugų centras šiemet organizavo „Kalėdinę grožio akciją“ integralios pagalbos paslaugas gaunančioms moterims/Druskininkų socialinių paslaugų centro archyvo nuotraukos

Akcijos tikslas – parodyti, kad senyvo amžiaus asmuo, kuris dėl negalios negali išeiti iš namų, taip pat yra svarbus ir reikalingas. Jis taip pat nori būti gražus sėsdamas prie šventinio stalo.

Labai smagu, kad pavyko rasti socialiai atsakingas ir jautrias grožio specialistes. Kirpėja Rūta ir manikiūrininkė Jolanta akcijos idėją pavertė realybe. Šiais metais akcijoje dalyvavo penkios moterys. Kitoms paslaugų gavėjoms buvo padovanotos šampūno kepurėlės. Grožio procedūros moterims sugrąžino prisiminimus, jos bandė prisiminti, prieš kiek metų yra buvusios kirpykloje. Moterims tai buvo neapsakomas malonumas ir nuotykis. Dauguma iš jų sakė, kad telefonai tądien bus įkaitę nuo bendravimo su vaikais, anūkais, artimaisiais – labai jau nekantravo visiems papasakoti apie dienos įvykius.

Gerumas – tai dalykas, kurį duodame, nesitikėdami atlygio. Norinčius prisidėti prie tokių akcijų kviečiame kreiptis į Socialinių paslaugų centrą su savo idėjomis ir pasiūlymais. Mielai gerus darbus darysime kartu!

Socialinių paslaugų centro informacija