Skelbiama atranka Druskininkų kultūros centro Ūkio priežiūros vyr. specialisto pareigoms užimti

Darbo pobūdis:

Planuoti, organizuoti ir vykdyti ūkinę kultūros centro veiklą: koordinuoti renginių organizavimo paruošiamuosius darbus, įstaigos turto įsigijimą ir naudojimą bei priežiūrą; kontroliuoti įstaigos įrangos naudojimą, techninę būklę; darbo vietų aprūpinimą materialinėmis vertybėmis; ūkio personalo darbą ir šių darbuotojų veiklos stebėseną; užtikrinti civilinės ir priešgaisrinės saugos, higienos bei sanitarijos įgyvendinimą, darbų saugos bei darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų laikymąsi įstaigoje. Galimas darbas savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Reikalavimai:

Turėti aukštąjį universitetinį (ar jam prilygintą) išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu; patirtis ir išmanymas pastatų ūkio valdymo ir priežiūros srityje; geri organizaciniai ir komandiniai įgūdžiai; geri darbo kompiuteriu įgūdžiai; komunikabilumas, sąžiningumas ir atsakingumas; B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai: Panaši darbo patirtis, užsienio kalbų žinojimas (anglų, lenkų).

Dokumentai priimami nuo 2019 m. kovo 14 d. iki 2019 m. kovo 28 d. darbo dienomis 14.00 val.-17.00 val. Druskininkų kultūros centro II aukšte, 5 kab., Vilniaus al. 24, Druskininkai, arba atsiųsti el. p.: direktorius@druskininkukulturoscentras.lt

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Gyvenimo aprašymą.

2. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

3. Išsilavinimą patvirtinantį dokumentą.

4. Kitus kvalifikaciją liudijančius dokumentus.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis. Į pokalbį bus pakviesti tik atrinkti pretendentai.

Telefonas pasiteirauti: (8 313) 58106

El. p.: direktorius@druskininkukulturoscentras.lt