Skelbiama atranka Druskininkų kultūros centro Raštinės administratorės (-iaus) pareigoms užimti

Darbo pobūdis:

Dokumentų ruošimas, administravimas, saugojimas ir archyvavimas; Raštinės veiklos organizavimas ir priežiūra, korespondencijos valdymas ir administravimas; personalo priėmimo, atleidimo, pareiginių nuostatų ir kitų, su personalu susijusių, dokumentų ruošimas; pagalba, rengiant pranešimus spaudai, socialinėms platformoms.

Reikalavimai:

Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu; raštvedybos išmanymas; puikus lietuvių ir anglų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu); puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, Excel, PowerPoint programomis); labai geri komunikacijos ir organizaciniai gebėjimai, laiko planavimo įgūdžiai; pozityvumas, atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas.

Privalumai: Panaši darbo patirtis, aukštasis universitetinis išsilavinimas, buhalterinės apskaitos išmanymas, lenkų kalbos žinios.

Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 2019 m. kovo 14 d. iki 2019 m. kovo 28 d. 14.00 val.-17.00 val. Druskininkų kultūros centro II aukšte, 5 kab., Vilniaus al.24, Druskininkai, arba atsiųsti el. p.:

direktorius@druskininkukulturoscentras.lt

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Gyvenimo aprašymą.

2. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

3. Išsilavinimą patvirtinantį dokumentą.

4. Kitus kvalifikaciją liudijančius dokumentus.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis. Į pokalbį bus pakviesti tik atrinkti pretendentai.

Telefonas pasiteirauti: (8 313) 58106

El. p.: direktorius@druskininkukulturoscentras.lt