Prasidėjo Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamos vaikų fizinio aktyvumo skatinimo stovyklos

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (VSB) įgyvendina projektą „Sveika bendruomenė – stipri visuomenė“, kurio tikslas – suformuoti Druskininkų savivaldybės vaikų sveikos gyvensenos ir vertybines nuostatas. Šis projektas yra finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. Jo trukmė 3 m. – nuo 2018 m. birželio mėn. iki 2021 m. birželio mėn.


Projekto „Sveika bendruomenė – stipri visuomenė“ tikslas – suformuoti Druskininkų savivaldybės vaikų sveikos gyvensenos ir vertybines nuostatas/Druskininkų VSB archyvo nuotrauka

Viena iš šio projekto veiklų yra vaikų fizinio aktyvumo skatinimo stovyklos, kurios prasidėjo šiemet birželio 18 d. ir tęsis iki liepos 27 d. 2019 m. vasarą taip pat numatyta organizuoti šias stovyklas.

Stovyklų metu vaikai yra mokomi gatvės šokio, važinėti riedučiais, „Trikke“ bei slidinėti. Šių stovyklų metu vaikams yra organizuojami aktyvūs žaidimai, šiaurietiško ėjimo mokymai, mankštos.

Pasibaigus stovykloms, vaikai galės pasirinkti pamėgtos sporto šakos būrelį – taip siekiama suformuoti teisingus įgūdžius vaikams išlikti fiziškai aktyviems ir ateityje.

 

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija