Druskininkuose startuos bekelės maratonas

Praėjusį ketvirtadienį Druskininkų savivaldybės vadovai bei administracijos darbuotojai susitiko su „4×4 perimetras 2018“ bekelės maratono organizatoriais Gediminu Grigaičiu ir Gintautu Babravičiumi. Susitikime dalyvavo ir Druskininkų policijos komisariato, Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei Druskininkų pasienio užkardos vadovai.


Bekelės maratonas startuos Druskininkuose/Organizatorių archyvo nuotrauka

Susitikime kalbėta apie Druskininkuose birželio 27-30 dieną vyksiantį bekelės maratoną „4×4 perimetras 2018“, kurio metu dalyviai varžysis, važiuodami aplink Lietuvą. Per 60 valandų jie turės įveikti beveik 2000 kilometrų pasienio ruožais, taip apvažiuodami visą Lietuvos kontūrą. Susitikime diskutuota apie renginį, derintos bendradarbiavimo galimybės ir aptarti organizaciniai sprendimai.

„Nuolat organizuodami renginius ir įgyvendindami naujas idėjas, džiaugiamės tradiciniais kurorte vykstančiais renginiais. Neabejoju, kad Druskininkuose nebe pirmą kartą vyksiantis bekelės maratonas „4×4 perimetras“ sulauks druskininkiečių ir miesto svečių dėmesio“, – kalbėjo susitikime dalyvavęs Druskininkų savivaldybės vicemeras Linas Urmanavičius.

 

Parengta pagal Druskininkų  savivaldybės informaciją