Padaryk gerą darbą – tapk savanoriu bent vienai dienai

Druskininkų savivaldybė jau trečius metus kviečia druskininkiečius ir kurorto svečius prisijungti prie visame pasaulyje vis labiau populiarėjančios savanoriškos veiklos ir dalyvauti akcijoje „Tapk savanoriu bent vienai dienai“. Likus dviem savaitėms iki gražiausių metų švenčių, net 14 įstaigų ir organizacijų atvers savo duris visiems, norintiems išbandyti jėgas savanoriškoje veikloje.

Visi, norintieji prisijungti prie akcijos, turėtų pasirinkti organizaciją, kurioje nori išbandyti savanoriškas veiklas, ir apie tai iki gruodžio 12 dienos informuoti Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoją Marytę Sasnauskaitę tel. (8 313) 53708 arba el. paštu: parama@druskininkai.lt

Savanoriška veikla bus vykdoma gruodžio 13-21 dienomis.

Priimančių savanorius organizacijų sąrašas:


 Violeta Grigorienė,

Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja 

Gruodžio 5-oji – Tarptautinė savanorių diena. Todėl noriu padėkoti visiems druskininkiečiams, kurie negaili savo laiko ir jėgų padėdami kitiems, dalyvaudami nevyriausybinių organizacijų veiklose, dalindami save mūsų bendruomenės žmonėms. Visi jūsų darbai – ar tai būtų senoliui paduota šiltos sriubos lėkštė, ar pagalba vaikui dienos užimtumo centre, ruošiant pamokas, –  yra labai vertingi ir suteikia labai daug žmogiškos vilties. Todėl linkiu tęsti pradėtas veiklas. Neabejoju, kad jūsų gerumas sugrįš pagarba ir dėkingumo žodžiais.

O tuos, kurie dar neišbandė savanoriškos veiklos, kviečiu drąsiai prisijungti prie akcijos „Tapk savanoriu bent vienai dienai“. Juk nėra geresnės dovanos už dėmesį ir žmogišką bendravimą. Nebijokime daryti gerų darbų!

 

 


 

Druskininkų  savivaldybės informacija