Organizuojamas gaminių atliekų surinkimas iš įmonių, įstaigų, gyventojų ir organizacijų

2024 m. sausio 30 d. organizuojamas Gaminių atliekų surinkimas. Iš užsiregistravusių įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:

– elektros ir elektroninės įrangos atliekos;

– nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos;

– vidaus degimo variklių oro filtrų atliekos.

Sumokant atliekų turėtojui, bus surenkamos:

– automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekos (yra išimčių);

– automobilinių ir pramoninių akumuliatorių atliekos.

2024 m. sausio 30 d. organizuojamas Gaminių atliekų surinkimas / Asociatyvi foto

Taip pat gaminių atliekų surinkimo akcijos metu, iš transporto priemonių techninę priežiūrą ir remontą vykdančių asmenų, palankiomis sąlygomis (sumokant atliekų tvarkytojui) bus galima priduoti alyvų atliekas bei vidaus degimo variklių tepalo ir kuro filtrų atliekas.

Pranešame, kad šiuo metu vyksta įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms skirtas projektas „Mes rūšiuojam“, prie kurio vis dar galite prisijungti, rinkti taškus ir iškeisti juos į prizus! Informaciją apie projektą, prizus, dalyvių registraciją rasite www.mesrusiuojam.lt

Jeigu Jūsų įmonė, įstaiga ar organizacija bei Jūsų įmonės, įstaigos ar organizacijos darbuotojai turi ankščiau paminėtų atliekų, prašome iki 2024 m. sausio 26 d. registruotis el. paštu atliekos@atc.lt arba tel. 8 5 206 09 01, ir mes organizuosime jų surinkimą.

Norintieji priduoti savo nebenaudojamą automobilį ir gauti eksploatuoti netinkamos transporto priemonės sunaikinimo pažymėjimą, turėtų užpildyti formą http://autotvarkymas.lt/entp-turetojams/ arba rašyti el. paštu info@autotvarkymas.lt.

Gyventojai, norintys pateikti informaciją apie kiemuose be priežiūros paliktus nebenaudojamus automobilius ar nelegalius transporto priemonių ardytojus, gali užpildyti formą http://autotvarkymas.lt/pranesimas-del-neeksploatuojamu-transporto-priemoniu/ arba el. paštu info@autotvarkymas.lt.

Būkite atsakingi – pasirūpinkite atliekomis tinkamai!