„Mizarų sodyba“ jau dengia stalus ir kuria pirtis pramogauti atvyksiantiems svečiams`

Sužibus kalėdinėms eglutėms ir artėjant svarbiausioms metų šventėms, daugeliui iš mūsų norisi šilto bendravimo su žmonėmis, kurie šalia mūsų, su draugais, kurių seniai nematėme, taip pat norisi betarpiško bendravimo su bendradarbiais, kuriuos matome kasdien, bet kalbamės apie reikalus ir problemas.

Jau ne vienerius metus prieš Kalėdas, Naujuosius metus ir po jų pas mus gyvuoja tradicija švenčių proga visiems susitikti jaukioje aplinkoje ir pasidžiaugti buvimu kartu. Kur geriausia tai padaryti? Ko gero, – gamtoje, šildantis garuojančiame kubile, mėgaujantis tyliu Nemuno tekėjimu, ramiai šnekučiuojantis prie židinio, šildantis pirtelėje už miesto, kur galima pamiršti kasdienos rūpesčius, pajusti švenčių laukimą ir linksmai džiaugtis bendryste.

Puiki vieta tokiai idilei – šalia Druskininkų įsikūrusi „Mizarų sodyba“. Vos už pusantro kilometro nuo „Snow arenos“, ant Nemuno kranto stovinti sodyba šiuo metu intensyviai ruošiasi priimti visus tuos, kurie planuoja čia švęsti Kalėdas, Naujuosius metus, kolektyvų kalėdinius vakarėlius ar asmenines šventes.

Kaip pasakojo „Mizarų sodybos“ šeimininkė Jurgita Steponavičiūtė, čia siūlomas visas spektras paslaugų – nuo svečių apgyvendinimo, maitinimo iki pramogų organizavimo.

„Sodyboje yra didelės erdvės, vienu metu čia gali nakvoti 72 svečiai. Jiems siūlomi trys atskiri nameliai, kuriuose yra miegamieji, virtuvės, židiniai, jaukios erdvės užstalės šventėms“, – pasakojo J. Steponavičiūtė.

Taip pat sodyboje yra ir atskiras pirties namas, kuriame svečiams siūloma rusiška ir garinė pirtys. Šalia pirties – didžiulis kubilas, kuriame sėdint, galima mėgautis įspūdingais Nemuno vaizdais.

„Gruodį ir sausį daugelis įstaigų, organizacijų rengia šventinius vakarėlius. Pas mus – uždara teritorija, todėl mūsų sodyba yra tinkama vieta pajusti privatumą. Mes teikiame ir maitinimo paslaugas, sodyboje yra moderniai įrengta virtuvė, kurioje gaminamas labai gardus maistas. Žinoma, jei svečiai pageidauja, jie maistu gali pasirūpinti ir patys. Kadangi mūsų sodyba yra šalia Druskininkų, tai pas mus galima atvykti ne tik savo automobiliais, bet ir taksi“, – pasakojo „Mizarų sodybos“ šeimininkė.

Pasitelkę verslo partnerius, sodybos šeimininkai gali pasiūlyti ir įvairių pramogų. „Mes galime pasirūpinti ir vakarėlio vedėjais, muzika, pramogine programa“, – pasakojo J. Steponavičiūtė.

Kiek vienam žmogui galėtų kainuoti viešnagė „Mizarų sodyboje“? Šeimininkės teigimu, nakvynės ir maisto kaina sodyboje kainuotų nuo 55 eurų vienam žmogui.

„Jei svečiai pageidautų daugiau paslaugų ir pramogų, kaina padidėtų, su kiekvienu užsakovu sąlygos derinamos individualiai. Vienu metu sodyboje gali pramogauti trys svečių grupės, netrukdydamos viena kitai“, – kalbėjo sodybos šeimininkė.

Jurgita sakė, jog gruodį ir sausį dar yra laisvų vietų, todėl kviečia druskininkiečius ir kitų regionų žmones jaukiai praleisti laiką „Mizarų sodyboje“.

Daugiau informacijos apie sodybą – svetainėje
mizarai.lt, tel. 8 670 22226. Jei nusprendėte pasinaudoti „Mizarų sodybos“ paslaugomis, rašykite el. p.
uzsakymai@mizarai.lt

Užsakymo Nr. MDR-383-01