„Litvala“: išvalys greitai, kokybiškai, už patrauklią kainą

Daugelis daugiabučių namų gyventojų susiduria su rūpesčiu: norėtų, kad laiptinė būtų švari, tačiau kai kurios iš jų tokios užterštos, kad nė vienam iš gyventojų nekyla rankos sutvarkyti. Kiti kaimynai tiesiog niekaip negali sutarti dėl valymo grafikų, suderinti laiką. Treti – tiesiog nežino, kad Druskininkuose gali gauti laiptinės valymo, teritorijos priežiūros, patalpų išvalymo paslaugą, kuri suteikiama greitai, kokybiškai ir už patrauklią kainą.

Su įmone UAB „Litvala“ sėkmingai bendradarbiaujančios UAB „Durisota“ direktorius Mindaugas Kuneika vertina jų atliekamas paslaugas ir sako, kad jo administruojami daugiabučiai namai ir jų teritorijos yra atsakingai valomi „Litvalos“ darbuotojų.

O įmonės „Litvala“ direktorius Tomas Juškys džiaugiasi, kad vis dažniau sulaukia savo darbo įvertinimo iš gyventojų: „Kaip didžiausias pagyrimas neseniai įsiminė, kai vieno daugiabučio gyventojas mums papasakojo radęs laiptinėje skelbimą, jog kažkas norėtų pirkti butą šiame name. To, anot žmogaus, gyvenime nėra buvę – nes laiptinė buvusi tokia netvarkinga, kad baisu buvę net ir užeiti į tą namą. Mums įdėjus daug pastangų ir išvalius laiptinę, jo ir prekinė išvaizda neatpažįstamai pasikeitė. Ėmęsi tvarkyti kad ir labai nešvarų namą, per trumpą laiką jį padarome gražų.

– Kokie svarbiausi Jūsų darbo principai?


Po „Litvalos“ atliktų darbų tampa švarios net ir labiausiai išpurvintos vietos/„Litvala“ archyvo nuotrauka

– UAB „Litvala“ plačiai specializuojasi valymo srityje, o viena iš paslaugų yra laiptinių valymas ir teritorijos priežiūra.

Daugybę metų laiptines valė patys gyventojai arba samdė žmogų tam darbui atlikti. Ne paslaptis, kad dirbantis žmogus laisvadieniais nori ilsėtis, o laiptinės valymo grafikas, suprantama, lieka užmirštas. Vyresnio amžiaus gyventojai valyti patys gal ir galėtų, jeigu sveikata leistų.

Tad prieš kelis metus pradėjus teikti šią paslaugą, didžiausias iššūkis buvo sugalvoti, kaip atlikti tokią paslaugą už tokią pačią sumą, kaip samdomo „iš pašonės“ žmogaus, tik daug kokybiškesnę. Todėl pasiūlėme laiptines valyti, nenaudojant namo vandens ir elektros.

Ką tai reiškia? Vietoje to, kad laiptinę šluotumėme, investavome į akumuliatorinius siurblius, tad laiptinė išsiurbiama iki mažiausios dulkės.


Skirtumas tarp „Litvalos“ išvalytos ir purvinos dangos – akivaizdus/„Litvala“ archyvo nuotrauka

Gyventojai buvo įpratę matyti, kai su vienu kibiru ir skuduru yra išplaunama visa laiptinė, o kibire lieka juodas vanduo, o mes valome kitokiu savo būdu.

Kiekvienam aukštui yra atsivežama atskira švari grindų šluostė, kuri sumirkoma profesionalioje, ekologiškoje valymo priemonėje – taigi, taip valydami, visą susikaupusį purvą išsivežame. Išvalome net ir purviniausią laiptinę! Juk laiptinės valymas atima brangų laisvą laiką, tačau šis gyventojų rūpestis nebaisus profesionalams, kurie tai daro kiekvieną dieną!

Kodėl daug investuojame į aparatūrą ir į darbuotojus? Todėl, kad mes žiūrime į ilgalaikę perspektyvą: jeigu pradėsime valyti, naudodami pigias, nekokybiškas chemines priemones, tai ne tik neišvalysime, bet dar ir sugadinsime patalpas ar dangą. Laiptinę išvalę, ją pakvėpiname lėtai išsiskiriančiomis aromatizuotomis priemonėmis, todėl patalpos įgauna malonų, ilgalaikį aromatą. Beje, jeigu imamės valyti laiptinę, langus vidinėje pusėje ir tuos, kurie atsidaro, išvalome nemokamai. Manome, kad gyventojams tai labai svarbi ir reikalinga paslauga.

Su daugiabučių namų bendrijomis, pavyzdžiui, su tomis, kurias administruoja UAB „Durisota“, dažniausiai pasirašome metų trukmės paslaugų teikimo sutartį. Jei ilgainiui iškyla kokių nors kitų, papildomų darbų, tariamės atskirai. Vienas iš pavyzdžių – Šlaito g. 21/Kaimynų g.24 namo sienos bėgant metams iš baltų tapo žaliomis. Namo pirmininkui pasiūlius ir gyventojams pareiškus norą, namas buvo nuplautas ir atgavo savo pirminę išvaizdą. Teko nuplauti automobilių stovėjimo aikštelės trinkeles, plauti ir nudažyti tvorą, reguliariai pjauti veją, o žiemą – nukasti sniegą ir barstyti druską. Nuolatinė profesionali namo ir aplinkos priežiūra prisidėjo prie to, kad jis dabar atrodo tarsi naujas.

–Kokius dar darbus atliekate?

–Sėkmingai valome ir įstiklintus balkonus, plauname pastatų sienas, valome ir šluojame teritorijas, pjauname žolę, plauname trinkeles, tvoras ir atliekame įvairius panašius darbus. Tvarkome įmonių patalpas, taip pat ir gamybines – ir vidų, ir išorę. Turime daug klientų, kurie mums yra patikėję raktus – pasirūpiname, kad jie rastų švarias ir sutvarkytas, darbui paruoštas patalpas.

Beveik visi didieji ir mažieji Druskininkų viešbučiai bei sanatorijos yra mūsų klientai, jie reguliariai užsisako langų, minkštų baldų ar kiliminių dangų valymo paslaugas, o tai leidžia sutaupyti – nereikia patiems pirkti aparatūros tiems darbams atlikti ir apmokyti darbuotojus.

Po euro įvedimo, giluminio cheminio minkštų baldų valymo kaina buvo nuo 10 eurų už sėdimą vietą. Nors kainos ir darbo atlygis kilo daug kartų, mūsų paslaugos kaina išliko ta pati. Nesiskundžame, nes klientai mus apkrauna darbais, o mes esame jiems labai dėkingi.

Įmonėje, priklausomai nuo sezono, dirba skirtingas kiekis žmonių. Sezono metu samdome ir jaunimo, taip pat talkina pagal verslo liudijimus ar pažymas dirbantys žmonės. Tokių yra nemažas būrys. Savo darbuotojams mes mokame tikrai gerą atlygį, bet ir reikalaujame kokybės. Darbas yra sunkus ir ne kiekvienam pagal jėgas, o mums svarbus geras įmonės vardas.

Klientai, žinodami mūsų patirtį valymo srityje, dažnai skambina pasitarti valymo klausimais. Tokių skambučių taip pat mielai laukiame. Kiekvieno namo ar atskiros laiptinės atstovams, norintiems sužinoti daugiau apie galimybę valyti jų laiptines, nepriklausomai ar yra bendrija ar kita forma, mielai atsakome į visus rūpimus klausimus.

– Ar galima sakyti, kad jau žinote savo sėkmės formulę?

– Verslas spartesniu žingsniu vystomas jau penkerius metus. Tai reiškia, kad įmonė yra jauna, auganti. Mano asmeninė patirtis šioje srityje – daugiau kaip 15 metų, dirbant ir Lietuvoje, ir užsienyje.

Nuolat ir profesionaliai prižiūrint namą, jis gali atrodyti kaip naujas/„Litvala“ archyvo nuotrauka

Įsitikinau, kad vadovas neturi vaikščioti su kostiumu – priešingai, jei jis dirba kartu su savo darbuotojais, tada ir jiems tik daugėja motyvacijos atlikti kuo daugiau darbų, ir kokybiškai.

Laiptinės valomos, nenaudojant namo vandens ir elektros energijos/Roberto Kisieliaus nuotrauka

Sėkmės formulė yra kiekviename iš mūsų: kai pats daug dirbi, nuolat investuoji į darbo priemones, personalą ir į aukštą lygį.

Visada girdime savo klientus, nes mokame išgirsti jų pastebėjimus ir padėkoti, o tai mus daro stipresnius, leidžia tobulėti ir sparčiau judėti į priekį.

Atliekami įvairūs aplinkos tvarkymo darbai: valomas sniegas, šluojama teritorija/Roberto Kisieliaus nuotrauka

Nuplovus trinkeles, perdažius tvorą, automobilių stovėjimo aikštelė atrodo pavyzdingai/„Litvala“ archyvo nuotrauka

Taigi drąsiai purvinkite ir skambinkite mums tel. 8 641 27721!

Dirbame pirmadieniais-penktadieniais nuo 8 iki 17 valandos S