„Lietuvos draudimas“ tęsia „Apsaugok mane“ tradicijas: rugsėjį Druskininkų savivaldybėje visi moksleiviai bus apdrausti

Viena ilgiausiai šalyje gyvuojančių socialinės atsakomybės akcijų – saugaus eismo iniciatyva „Apsaugok mane“ kiekvieną rugsėjį apdraudžia visus moksleivius nuo nelaimių keliuose. Šios akcijos metu didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Druskininkų savivaldybe rugsėjį kviečia pasirūpinti moksleivių saugumu keliuose: visi moksleiviai bus apdrausti, o savivaldybė savo ruožtu kviečia kiekvieną gyventoją atkreipti dėmesį į vaikų saugumą.

Akcijos „Apsaugok mane“ metu didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Druskininkų savivaldybe rugsėjį kviečia pasirūpinti moksleivių saugumu keliuose/Roberto Kisieliaus nuotrauka

Vaikų saugumas – kiekvieno gyventojo rankose

„Kiekvienas rugsėjis – laikas, kai eismas tampa intensyvesnis, o vaikų, skubančių į mokyklas ar būrelius, daugėja. Šiemet, po dar vienų neįprastų mokslo metų, dalis moksleivių grįš į ugdymo įstaigas. Raginame visus tėvelius savo vaikams prieš naujus mokslo metus priminti elementarius, bet kartais gyvybiškai svarbius dalykus – kaip tinkamai pereiti perėją be šviesoforo, kodėl negalima eiti per gatvę, degant geltonam ir raudonam šviesoforo signalui, kaip teisingai vestis dviratį per perėją. Tai gali padėti vaikui reikiamu metu priimti teisingą sprendimą“, – sakė Druskininkų savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Diana Brown.

Įvykių pasitiko kasmet

„Apsaugok mane“ iniciatorės, didžiausios šalies draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ teigimu, per 22-ejus akcijos metus pavyko atkreipti dėmesį ir auginti visuomenės atsakomybės jausmą už kiekvieną vaiką kelyje:

„Kasmet visoje šalyje visą rugsėjį apdraudžiame daugiau nei 320 tūkst. vaikų – tiek moksleivių yra šalyje, ir visiems jiems galioja draudimo apsauga. Šios akcijos tikslas – didinti visuomenės dėmesį ir mažinti nelaimių keliuose skaičių. Šiuo metu fiksuojame beveik 100 rugsėjo mėnesiais patirtų nelaimingų atsitikimų ir esame nukentėjusiems išmokėję daugiau nei 40 tūkst. eurų.“, – teigė „Lietuvos draudimo“ Dzūkijos skyriaus vadovė Alma Visockienė.

Nemokamas draudimas galioja automatiškai

Akcijos metu – visą rugsėjį – kiekvienas šalies moksleivis turi nemokamą draudimą nuo nelaimių kelyje. Dovanojamo draudimo suma – 5 tūkst. eurų.

„Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną, ir dėl to tėveliams nieko papildomai daryti nereikia. Jei moksleivis, keliaudamas pėsčiomis ar važiuodamas dviračiu, šį rugsėjį pateks į eismo įvykį, tiesiog registruokite žalą „Lietuvos draudimo“ svetainėje arba susisiekite su specialistais trumpuoju telefonu 1828“, – informavo „Lietuvos draudimo“ Dzūkijos skyriaus vadovė A. Visockienė.

„Lietuvos draudimas“ yra didžiausia draudimo bendrovė šalyje, savo paslaugas teikianti daugiau nei 588 tūkstančiams privačių ir verslo klientų. Bendrovė užima didžiausią ne gyvybės draudimo rinkos dalį šalyje ir turi daugiau nei 1000 darbuotojų komandą visoje Lietuvoje. „Lietuvos draudimas“ yra ne kartą pripažintas Geriausiu darbdaviu Baltijos šalyse.