Jubiliejinėje 60-ojoje „Jūros šventėje“ pristatytas ir Druskininkų kurortas

Liepos 26-28 d. Kaipėdoje surengtoje jubiliejinėje 60-ojoje „Jūros šventėje“ pristatytas ir Druskininkų kurortas. Viešoji įstaiga Druskininkų turizmo informacijos centras kartu su Vilniaus, Klaipėdos, Palangos, Alytaus ir kitų miestų turizmo informacijos centrų atstovais bei Lietuvos turizmo skatinimo agentūra VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ kvietė atrasti keliones po Lietuvą.

Kartu su Druskininkų TVIC atstovais lankytojams kurorte teikiamas paslaugas pristatinėjo Sveikatinimo ir poilsio centro AQUA bei „Grand SPA Lietuva“ atstovai/ Druskininkų TVIC archyvo nuotraukos

Tradiciškai visi šventėje dalyvavę turizmo informacijos centrai susibūrė į Atgimimo aikštėje veikusį „Turizmo skverą“.

Kartu su Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro atstovais šventėje dalyvavo ir lankytojams mūsų kurorte teikiamas paslaugas: apgyvendinimo ir kurortinio gydymo galimybes, SPA, aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdus, renginius ir naujoves pristatinėjo Sveikatinimo ir poilsio centro AQUA bei „Grand SPA Lietuva“ atstovai.

Visas tris dienas šventės dalyvius, apsilankiusius Druskininkų mėlynojoje palapinėje, mineraliniu vandeniu vaišino „Druskininkų Hermis“, o Sveikatinimo ir poilsio centro AQUA ir „Grand SPA Lietuva“ atstovai lankytojams turėjo paruošę specialių pasiūlymų, nuolaidų bei siurprizų.

Dažnas svečias, apsilankęs Druskininkų palapinėje, gyrė Druskininkus už išpuoselėtą aplinką, didelį poilsio galimybių pasirinkimą visai šeimai ir minėjo, kad mielai lankosi šiame kurorte.

Druskininkų TVIC informacija