Jubiliejine Vandens parko lankytoja tapo pirmą kartą į Druskininkus atvykusi rokiškietė

 

Druskininkų vandens parko 4,5 mln. lankytoja tapo Odeta Čypienė iš Rokiškio, vyro gimtadienio proga su šeima pirmą kartą atvykusi į Druskininkų vandens parką.

 

Visai Čypų šeimai apsilankymas Druskininkų vandens parke ir čia patirti geriausi įspūdžiai ilgam išliks atmintyje/Laimos Rekevičienės nuotrauka

 

Nusipirkusi bilietus ir praėjusi pro turniketus, šeima buvo maloniai nustebinta, kai priėję centro AQUA darbuotojai suskubo juos sveikinti. Odeta sakė apie laukiamą 4,5 mln. lankytoją nė nežinojusi, todėl moteriai buvo labai didelė staigmena, kad būtent ji tapo jubiliejine lankytoja.

48 metų autoserviso pardavėjas Nerijus ir buhalterė Odeta su dukromis Kamile ir Brigita į Druskininkus atvyko pirmą kartą. Daug buvo girdėję apie Druskininkius iš draugų ir artimųjų, žinojo, kad čia labai gražu, taigi ir patiems magėjo viską pamatyti bei išmėginti. Todėl vyro gimtadienio proga ir pasidovanojo kelionę į Druskininkus visai šeimai.

Apsilankymas Vandens parke, tapus jubiliejine lankytoja, Odetai buvo dar smagesnis. Sako, visą vakarą šypsena nuo veido nedingo: „Ruošiau dovaną vyrui, o apdovanota visa šeima. Net gėda, kad iki šiol nebuvome apsilankę. Mus sužavėjo Vandens parko pirčių įvairovė, nieko panašaus nebuvai mačiusi!“

Šeima praėjusį savaitgalį turėjo laiko ne tik Vandens parke pramogauti, bet ir po Druskininkus pasivaikščioti. „Tikrai labai gražus miestas, sutvarkyta aplinka. Daug žalumos, aplink – vien miškai, tyras oras. Išmėginome ir kitas pramogas. Kėlėmės Lynų keliu, apžiūrėjome Druskininkus iš paukščio skrydžio, grožėjomės Nemuno vingiu, meilės sala. Išnuomotu elektriniu dviračiu apvažiavome visus Druskininkus, Druskonio pakrantę. Didelį įspūdį paliko Miesto muziejus, labai gražus pastatas.  Druskininkus dabar būtinai rekomenduosiu visiems draugams ir pažįstamiems“, – įspūdžiais dalijosi 4,5 mln. Vandens parko lankytoja Odeta.

Spalio 14 dieną Odeta ir Nerijus švęs 24-ąsias vestuvių metines, taigi turės progą dar kartą atvykti į Druskininkus ir pasidžiaugti laimėtu romantišku savaitgaliu FLORES viešbutyje.

„Druskininkų vandens parką aplankė jau 4,5 milijono lankytojų. Smagu, kad jubiliejine lankytoja tapo Rokiškio gyventoja, lietuvė. Tai rodo, kad šalyje mėgintas pūsti skandalų burbulas, siekiant menkinti Druskininkus ir mūsų įmonę, subliuško, nepaveikė lietuvių nuomonės ir įpročių. Žmonės domisi Vandnes parku, lankytojų srautai nemažėja, lietuviai vertina mūsų teikiamų paslaugų kokybę“, – savaitraščiui „Mano Druskininkai“ sakė Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA direktorius Edmundas Antanaitis.

 

Pasitinkant 4.5 mln. lankytoją, centro AQUA darbuotojai pasirūpino ir įspūdingo dydžio tortu/Laimos Rekevičienės nuotrauka

 

Tai, kad Druskininkai vis populiarėja tarp lietuvių, rodo ir Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro pateikta statistika: per pirmąjį šių metų pusmetį, palyginus su praėjusių metų pirmuoju pusmečiu, svečių iš Lietuvos sulaukėme 1,4 proc. (arba 1499 asmenimis) daugiau.

Pirmąjį milijonąjį lankytoją Vandens parkas sveikino 2009 m. birželio 26 d., antrąjį – 2012 m. rugsėjo 6 d., trečiąjį – 2015 m. vasario 6 d., ketvirtąjį – 2017 m. liepos 15 d. Vandens parkas tikisi penkiamilijonąjį lankytoją pasitikti 2019 m. pabaigoje-2020 m. pradžioje.

 

 

Parengė Laima Rekevičienė