Gimnazistai tęsia kalėdinę „Gerumo“ akciją

Praėjusį ketvirtadienį Druskininkų savivaldybėje ir kitose įstaigose apsilankė „Ryto“ gimnazijos moksleiviai, nešini daugiau kaip 200 savo rankomis gamintų saldžių dovanėlių. Moksleiviai kvietė įsigyti saldžių kepinių ir taip prisidėti prie kilnaus tikslo – praskaidrinti šventes vienišiems seneliams. Prie meduolių kepimo ir dovanų pakavimo kasmet prisideda gimnazijos bendruomenė. Visi surinkti pinigai bus skirti vienišiems Druskininkų savivaldybės senoliams – juos moksleiviai aplankys po Trijų Karalių šventės.

Moksleiviai ir Savivaldybės vadovus pakvietė įsigyti saldžių kepinių ir taip prisidėti prie kilnaus tikslo – praskaidrinti šventes vienišiems seneliams/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

 

„Tikro, nuoširdaus gerumo niekada nebus per daug. Džiaugiuosi, kad mokykla moko vaikus tikrųjų vertybių, kad jauni žmonės pastebi šalia esantį sunkiau gyvenantį, silpnesnį žmogų ir nepraeina pro šalį. Būtent tokie darbai parodo, kad jaunoji karta auga atsakinga ir pilietiška. Ačiū visiems, kas prisideda prie šios akcijos“, – sakė Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė.

 

Druskininkų savivaldybės informacija