„Facebook“ paskyra „Už Druskininkus“ – komunikacijai ir efektyviam problemų sprendimui


Modestas Vitkauskas,
Druskininkų savivaldybės tarybos narys, Ūkio ir kurorto plėtros komiteto pirmininkas

Kaip ir kasmet, įsibėgėjant vasaros sezonui, kurorto gyvenimas suaktyvėja –

smagu sulaukti vis didesnio žmonių srauto. Galime džiaugtis išpuoselėta kurorto aplinka ir labai norisi, kad net mažiausi trūkumai – sugadintas šulinio dangtis, nulūžęs medis, paliktos šiukšlės, sulaužyta nuoroda ar panašūs dalykai – būtų kuo greičiau pašalinti.

Kartais gamtos ar vandalų padarytą žalą pamatęs žmogus nežino, kur jam kreiptis. Norėdami, kad į visuomeninį Druskininkų gyvenimą įsitrauktų kuo didesnė druskininkiečių bendruomenė bei kurorto svečiai, sudarėme galimybę apie pastebėtas problemas pranešti, naudojantis ir šiuolaikinėmis bendravimo priemonėmis.

Šiuo metu socialiniame tinkle „Facebook“ puikiai veikia paskyra „Už Druskininkus“.

Ji suteikia galimybę bet kuriam „Facebook“ vartotojui labai operatyviai pranešti apie jo pamatytą problemą, atsiunčiant nuotrauką su trumpa informacija.

Minėtą „Facebook“ paskyrą sukūrė aktyvūs Tarybos nariai po diskusijų su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku, kuriam ir kilo mintis miesto labui panaudoti socialinių tinklų erdves.

Taigi kviečiame visus miestiečius ir miesto svečius naudotis „Facebook“ paskyra „Už Druskininkus“. Būkite miesto šeimininkai, parašykite mums. Mes pasirūpinsime, kad informacija būtų perduota atsakingiems specialistams, o Jūsų nurodyta problema būtų kuo operatyviau išspręsta.

Užsakymo Nr. MDR-215-02