Eurovizijos statymai 2019

Dažna lažybų kontora siūlo klientams puikias galimybes pasinerti į lažybas, statant už daugelį įvykių pramogų pasaulyje. Eurovizija statymai 2019 – vienas iš jų, kurį artimiausiu metu verta ne tik išvysti, žiūrint Eurovizija tiesiogiai, bet ir išgyventi azartą, statant už savo favoritus.

Visiškai netrukus startuos 64-asis Eurovizijos dainų konkursas Tel Avivo mieste. Jame mūsų laukia ypatingai aukštos kokybės muzikiniai pasirodymai. Kiekvienais metais čia laukiama gausybė siurprizų, tad galima lažintis ne tik dėl favorito triumfo, bet ir dėl daugumos kitų šio pasaulio įvykių baigčių.

Šiais metais Lietuvai atstovauja pop muzikos atstovu laikomas Jurijus Veklenko. Šis veržlus jaunuolis nacionalinėje atrankoje atlaikė netgi garsių šalies muzikos atlikėjų pasipriešinimus. Pasak lažybininkų, tautiečio tikimybė pakliūti  į finalinį Eurovizijos etapą vertinami beveik kaip monetos metimas – 50 procentų ir maždaug tiek pat, kad nepateks, baigdamas savo pasirodymą kartu su antruoju pusfinaliu. Visiškai neginčytina, kad jame mūsų šalies atstovo laukia ypač stiprūs oponentai. Tai dar viena priežastis šiemet jokiais būdais nepraleisti Eurovizija tiesiogiai.

Labiausiai lauktinas ir nepaprastai didžiulio susidomėjimo sulauksiantis, kaip byloja kai kurios prognozės ir spėjimai, turėtų būti Nyderlandų atstovo daina „Arcade“, nors jo pergalės finalo metu šansai kai kuriose lažybų kontoroje įvertinti nelabai aukštai, nes koeficientas siekia tik 3.4! Daugiau kaip keturis milijonus peržiūrų video platformose susižėręs vaizdo klipas tebėra vertinamas itin pozityviai, tad žiūrėti antrąjį konkurso pusfinalį neabejotinai turėtų būti labai įdomu.

Eurovizijos dainų konkursas 2019

Neskaitant Nyderlandų atstovo, antrojo pusfinalio metu taipogi labai laukiama Rusijos atstovo Sergejaus Lazarevo ir jo dainos „Scream“, taip pat švedų dainų rašytojo John Lundvik ir jo kūrinio apie per vėlai aplankančią meilę. O kur dar šveicarų pop muzikos atlikėjas Luca Hanni su įspūdingu šou, kurį tiesiog privalu išvysti.

Visi minėti atlikėjai, kaip yra prognozuojama, turi be didesnių sunkumų pakliūti į finalą bei sukurti ypač pavojingą opoziciją Eurovizijos favoritais laikomiems Nyderlandams. Rusijos šansai išplėšti pergalę Eurovizijos konkurse vertintini apie 5.50 koeficientu, švedų 10-ties, o šveicarų atstovo koeficientas – 6.50. Nė kiek neabejojama, kad kažkuri daina turės kur kas daugiau šansų pavergti fanų simpatijas bei laimėti.

Eurovizijos prognozės

Lažintis tikrai verta ten, kur laukia didžiulis Eurovizijos, kitų tokių įvykių ir pramoginio pasaulio lažybų asortimentas. Pirmajame konkurso pusfinalyje pasirodo septyniolika dalyvaujančių šalių.

Kaip rodo Eurovizijos prognozės, daugumos dalyvių laimėjimo Eurovizijoje galimybės yra itin menkos, bet pačius geriausius šansus varžytis su kito pusfinalio laimėtojais turi Islandijos ir Kipro atstovai. Islandams atstovauja projektas Hatari. Minėto projekto pasirodymas turėtų prikaustyti daugelio žvilgsnius prie ekranų dėl įdomesnės sceninės kompozicijos ir neįprasto ar agresyvesnio techno žanro.

Labai tikėtina, kad jeigu bus išvengta stebuklų Eurovizijos finalo metu turi pasirodyti minimų šalių atstovai. Jie, lažybininkų nuomone, turi realiausius šansus švęsti pergalę Eurovizijos konkurse. Dažno asmeninis favoritas pastaruoju metu buvo būtent dainininkas Mahmood, atstovaujantis Italijai su daina „Soldi“. Atlikėjas pasižymi įdomiu balso tembru, tad neabejotinai turėtų sudominti daugelį klausytojų. Pastaruoju metu italo galimybės triumfuoti šiame prestižiniame konkurse lažybų kontorose vertinami ypač palankiai – koeficientas šoktelėjo iki 11.5. Tai pastaruoju metu aukščiausias koeficientas, kokį tik galima rasti.  Italai jau buvo patekę į finalą.

Į lažybų kontoras ar internetines jų organizatorių platformas verta užsukti ne tik dėl pramogų pasaulio įvykių. Čia tuo pačiu galima kažką išbandyti ir iš labai plačios sporto lažybų pasiūlos.