Europos kurortų ir SPA asociacijos kongresas vyks Druskininkuose

Rugsėjo mėnesį į Druskininkus suvažiuos Europos kurortų ir SPA atstovai – praėjusią savaitę Druskininkai gavo oficialų patvirtinimą, kad mūsų kurortas pasirinktas tarptautinio, prestižinio balneologijos kongreso organizavimui.

Lapkričio mėnesį Druskininkuose apsilankė Europos kurortų ir SPA asociacijos generalinė sekretorė Csilla Mezosi ir Lietuvos kurortų asociacijos direktorė Kristina Citvarienė. Jos susitiko su Druskininkų vicemeru Simonu Kazakevičiumi, savivaldybės administracijos specialistais.

Druskininkuose jau lankėsi Europos kurortų ir SPA asociacijos generalinė sekretorė C. Mezosi (dešinėje) ir Lietuvos kurortų asociacijos direktorė K. Citvarienė (antra iš kairės) / Edgaro Tamkevičiaus nuotrauka

„C. Mezosi vizito Druskininkuose tikslas buvo aptarti ir įvertinti galimybes kurorte organizuoti Europos SPA asociacijos kongresą. Ši asociacija įkurta 1995 m. ir vienija 20 Europos šalių. Druskininkai turi patirties, organizuojant tarptautinius renginius, o kurorto infrastruktūra visapusiškai pritaikyta aukšto lygio konferencijoms. Džiaugiuosi ESPA sprendimu, stengsimės maksimaliai pateisinti lūkesčius, parodyti Druskininkų išskirtinumą ir svetingumą“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Pasak vicemero S. Kazakevičiaus, Druskininkuose kiekvienais metais organizuojama daug masinių renginių – mūsų maitinimo, apgyvendinimo, konferencinio turizmo sektorius tam yra kokybiškai pasiruošęs. „ESPA kongresas ypač vertingas renginys rinkodaros požiūriu, nes suvažiuos daug turizmo profesionalų ir žiniasklaidos atstovų iš visos Europos. Bus puiki proga žinią apie Druskininkus paskleisti plačiai.

Jau greitai prasidės pasiruošimo etapas, kviečiu visą Druskininkų bendruomenę įsitraukti ir parodyti tai, ką Druskininkai turi geriausia“, – sakė S. Kazakevičius.

ESPA kasmet organizuoja Europos apdovanojimus, kurių metu įvertinamos Europos kurortuose veikiančios sveikatinimo ir sveikatingumo įmonės už jų įgyvendintus pasiekimus, skleidžiamą gerąją patirtį.

ESPA asociacijos narė yra ir Lietuvos kurortų asociacija.