Druskininkuose veiklą pradėjo Maisto ir veterinarijos konsultacijų centras

Jeigu prireikė su maisto ar veterinarijos sritimi susijusios konsultacijos, o Druskininkuose negalite rasti šios srities specialistų, nuo šiol Jums padės UAB „Maisto ir veterinarijos konsultacijų centras“. Kurorte veiklą pradėjo nauja konsultavimo paslaugas teikianti įmonė, kurioje dirba aukštos kvalifikacijos ir ilgametę patirtį turintys specialistai. Savo profesines žinias jie yra gilinę ne tik Lietuvoje, bet ir ES šalyse maisto saugos tema organizuotuose mokymuose, seminaruose. UAB „Maisto ir veterinarijos konsultacijų centras“ specialistai pasirengę padėti sėkmingai plėtoti verslą, kad jis atitiktų visus maisto saugai ir kokybei taikomus teisės aktų reikalavimus.

Jeigu prireikė su maisto ar veterinarijos sritimi susijusios konsultacijos, o Druskininkuose negalite rasti šios srities specialistų, nuo šiol Jums padės UAB „Maisto ir veterinarijos konsultacijų centras“ / Roberto Kisieliaus nuotrauka

– Kodėl „Maisto ir veterinarijos konsultacijų centrą“ įkūrėte Druskininkuose?

– Nes Druskininkai yra Lietuvos kurortų sostinė. Čia jau veikia Lietuvos prabavimo rūmai, Deklaracijų tvarkymo skyrius. Pagalvojome, kad svarbios įstaigos gali sėkmingai veikti ne tik didmiesčiuose, bet ir Druskininkuose. Žinoma, mums buvo svarbu sukurti ir naujas darbo vietas, pasiūlyti svarbią ir mūsų krašto žmonėms reikalingą paslaugą. Žinome, kad Alytaus apskrityje tokios veiklos nėra, tai pamanėme – kodėl gi mums to nepadarius Druskininkuose?

– Kuo užsiima Jūsų centras?

– Dėl optimizavimo dauguma valstybės įstaigų yra apjungiamos į centrus, ne išimtis ir Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. O juk ši paslauga vietos žmonėms labai reikalinga. Jie nori konsultuotis gyvai ir vietoje, todėl visada galės kreiptis į mus.

Tarkime, žmogus nori atidaryti mažą kepyklėlę. Jis negali pradėti su maistu susijusios veiklos, kol neturi visų reikalingų dokumentų. Dažniausiai žmonės net nežino, kokių dokumentų reikia, ieško jų internete. Ir pasimeta informacijos gausoje, nebežino, ką daryti. Juk ne kiekvienas turi kantrybės, paskambinęs į kokią įstaigą, ilgai „kalbėtis“ su elektroniniais operatoriais ar ieškoti reikiamos informacijos internete.

Tokiu atveju jiems tiesiog reikėtų ateiti pas mus – esame subūrę kompetentingą profesionalų komandą, kuri tikrai Jums padės.

Mūsų įmonė teikia profesionalias ir plataus spektro konsultavimo paslaugas maisto saugos, kokybės, ženklinimo, maisto technologijų, savikontrolės sistemos diegimo ir taikymo srityse.

Padėsime Jums užtikrinti maisto saugą ir kokybę visuose maisto tvarkymo etapuose – nuo žaliavų paruošimo iki galutinio produkto pateikimo vartotojui.

Norime tapti ilgalaikiu ir patikimu kliento partneriu, užtikrinant tvarkomo maisto saugą ir kokybę bei didinant vartotojų pasitikėjimą.

– Žmonės jau įsitikino, kad kartais paprasčiau yra kreiptis į specialistus ir būti ramiam, kad visi dokumentai bus sutvarkyti laiku ir tinkamai.

– Visi žino – jei turi teisinių problemų, kreipkis į advokatą, ir jis pagelbės. Maisto ir veterinarijos srityje klausimų daug, o konsultantų rasti sunku. Taigi čia padėti galime mes – tapsime Jūsų atstovais ir konsultantais. Galime padėti sutvarkyti visą dokumentaciją, padėti išspęsti su Maisto ir veterinarijos sritimis susijusius klausimus – nuo dokumentų užsipildymo iki galutinio dokumentų pateikimo.

Tarkime, kavinei ar restoranui reikia sukurti valgiaraštį ar kalkuliacines korteles. Prašome kreiptis – mes Jums padėsime! Pradėję su mumis bendradarbiauti, turėsite nuolatinį partnerį – galime tapti mobiliu Jūsų konsultantu ir pasiūlyti nuolatinę priežiūros paslaugą, stebėti, ar teisingai pildomi dokumentai arba tai padaryti už Jus.

– Kokias paslaugas teikiate?

– UAB „Maisto ir veterinarijos konsultacijų centras“ atlieka šias paslaugas:

1. Konsultavimas / dokumentų parengimas negyvūninio / gyvūninio maisto tvarkymo subjekto patvirtinimui/registravimui.

2. Dokumentų rengimas / konsultavimas dėl savikontrolės sistemos (RVASVT/GHP) įdiegimo ir taikymo maisto tvarkymo subjektuose.

3. Maisto produktų (patiekalų) maistinės ir energetinės vertės apskaičiavimas, naudojant skirtingas metodikas.

4. Patiekalų, gaminių receptūrų ir technologijos aprašymų rengimas, koregavimas, konsultavimas patiekalų, gaminių technologinių kortelių rengimo klausimais.

5. Maisto produktų ženklinimo etikečių rengimas, koregavimas, konsultavimas maisto produktų ženklinimo klausimais.

6. Mobilaus maisto saugos konsultanto paslauga efektyviam savikontrolės sistemos veikimui ir atitikties maisto tvarkymą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimams užtikrinimui.

7. Konsultavimas dėl maistą reglamentuojančių teisės aktų įgyvendinimo, trūkumų šalinimo planų, raštų, kitų dokumentų kontrolę vykdančioms valstybinėms institucijoms rengimas.

8. Konsultacijos, dokumentų, reikalingų maisto papildų notifikavimui, rengimas.

9. Valgiaraščių rengimas vaikų ugdymo, socialinės globos įstaigoms.

10. Teikiame konsultacijas dėl vaikų maitinimo organizavimo, rengiame perspektyvinius ir pritaikyto maitinimo valgiaraščius vaikų ugdymo, socialinės globos įstaigoms.

– Galbūt organizuosite ir mokymus?

– Be abejo, ateityje organizuosime ir mokymus įvairių įmonių atstovams jiems aktualiomis temomis.

Mūsų interneto svetainėje
www.mvkc.lt žmonės galės rasti ir įvairius su Maisto ir veterinarijos sritimi susijusius teisės aktus, jų atnaujinimus – visa reikalinga informacija bus pateikiama glaustai, vienoje vietoje, kad žmogui nereikėtų jos ieškoti interneto platybėse.

Ateityje planuojame veiklą plėsti, steigti padalinius Varėnoje, Lazdijuose ir, jei bus poreikis, Alytuje, kur būtų teikiamos gyvos konsultacijos.

Norėdami suteikti kokybiškas konsultacijas, patys nuolat tobulinamės, sekame visas naujienas, studijuojame teisės aktus.

– Kur ieškoti Jūsų įmonės?

– Esame įsikūrę M. K. Čiurlionio g. 111- 204 kabinete. Mūsų kontaktai: tel. +370 610 70530, www.mvkc.lt, FB – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087637759633