Druskininkuose įrengtas profesionalių treniruoklių kompleksas po atviru dangumi

Druskininkai plečia sporto erdves – praėjusią savaitę tarp Druskonio ir Vijūnėlės, prie naujų teniso kortų įrengtas išskirtinis ir pirmas tokio aukšto lygio profesionalių treniruoklių kompleksas.

Praėjusią savaitę tarp Druskonio ir Vijūnėlės, prie naujų teniso kortų, įrengtas profesionalių treniruoklių kompleksas / Dianos Sinkevičiūtės nuotraukos

„Nuo šiol, norėdami sportuoti visus metus, druskininkiečiai ir kurorto svečiai tai galės daryti po atviru dangumi. Praėjusiais metais šalia Vijūnėlės laikinai buvo įrengti panašūs treniruokliai. Idėja pasiteisino, todėl ieškojome galimybių įrengti ilgalaikę lauko sporto salę. Net 10 profesionalių treniruoklių, pritaikytų sportuoti lauke, Druskininkams padovanojo Druskininkų vandens parkas. Ačiū už investiciją į bendruomenės ir turistų aktyvaus laisvalaikio skatinimą. Kviečiu visus pasinaudoti šia unikalia dovana ir vasarą praleisti aktyviai“, – sako Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Profesionalūs lauko sporto treniruokliai pagaminti Suomijoje, jie skirti ir mėgėjams, ir profesionalams.

Druskininkų sporto centro direktorius Gintaras Šikšnys pažymi, kad užsienyje tokie treniruoklių kompleksai yra labai populiarūs, o Druskininkuose toks kompleksas, kuris veiks visus metus, – vienintelis Lietuvoje.

„Treniruokliais gali naudotis įvairių amžiaus grupių sportininkai – vaikai iki 14 metų turėtų būti prižiūrimi tėvų arba trenerių, o vyresni tai gali daryti savarankiškai. Treniruoklių svoriai reguliuojami, todėl kiekvienas gali pasirinkti krūvį pagal savo galimybes. Mieste yra lauko treniruoklių, bet jie daugiau mėgėjiški, skirti laisvalaikiui, o šis kompleksas – profesionalus. Aš neabejoju, kad į Druskininkus atvykstantys profesionalūs sportininkai ir komandos išnaudos galimybę sportuoti ne tik sporto salėje, bet ir gryname ore“, – įsitikinęs G. Šikšnys.