Druskininkų vandens parką aplankė 5 mln. Lankytojas

Šeštadienį Druskininkų vandens parkas sulaukė jau 5-milijonojo lankytojo. Juo tapo iš Lenkijos Balstogės su sužadėtine Wioleta atvykęs Lukasz Jacewiz.

5-milijonuoju Vandens parko lankytoju tapo iš Balstogės (Lenkija) atvykęs L. Jacewiz/Laimos Rekevičienės nuotrauka

Spalio 23 dieną Lukasz atšventė gimtadienį, jo sužadėtinės Wioletos gimtadienis – spalio 27 dieną, todėl pora nusprendė pasidovanoti sau bendrą dovaną – atvykti pailsėti į mūsų kurortą ir visą dieną praleisti Druskininkų vandens parke.

Kai Lukasz praėjo pro Vandens parko turniketą, suskambėjo fanfaros ir pasipylė konfeti lietus. Jubiliejinį lankytoją pasveikino centro AQUA direktoriaus pavaduotoja Rasa Černiauskienė ir visas tuo metu dirbęs Klientų aptarnavimo skyriaus kolektyvas. Įdomu tai, kad laimingąjį bilietą 5-milijonajam lankytojui pardavė naujausias klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojas Deividas Aleksiejūnas.

„Esu šoke!“ – savo emocijų neslėpė vyriškis iš Lenkijos. Laiminga pora neskubėjo į parko vidų ir už tokią neįtikėtiną staigmeną bei gimtadienio dovaną vis dėkojo Vandens parko darbuotojams. Centro AQUA direktoriaus pavaduotoja R. Černiauskienė, pasveikinusi ypatingąjį parko svečią, jam įteikė 5 mln. lankytojo statusą liudijantį dokumentą. Gimtadienius praėjusią savaitę šventusiai porai iš Lenkijos atiteko ir įspūdingas centro AQUA konditerių iškeptas tortas, originali gėlių puokštė bei kvietimas praleisti savaitgalį egzotiškame keturių žvaigždučių viešbutyje „Flores“ su neribotomis Vandens parko ir 20-ies pirčių erdvės pramogomis, taip pat sveikatinimo procedūros Druskininkų gydykloje. Lukasz ir jo sužadėtinė Wioleta apsidžiaugė, kad torto jos gimtadieniui pirkti jau nereikės.

Pora  papasakojo, kad į Druskininkų vandens parką atvyko tik  antrąjį kartą. Ir iš karto patikino, jog bus ir trečiasis: „Juk Jūs mums padovanojote savaitgalio poilsį!“.

„Tikriausiai nežinote, kad prieš septynerius metus 2-milijonuoju mūsų lankytoju tapo Jūsų bendravardis, kuris taip pat gyvena Balstogėje“, – pasakojo R. Černiauskienė, prisiminusi 2012 m. įvykius.

„Reikės jubiliejinių lankytojų klubą Balstogėje kurti“, – juokavo Lukasz. Drauge su sužadėtine jis nuskubėjo į Vandens parko vidų mėgautis čia siūlomomis pramogomis ir vasariška šiluma.

„Smagu, kad mūsų Vandens parkas gali didžiuotis tokiais lankytojų srautais ir pasveikinti jau 5 mln. lankytoją. Šie metai mums yra ypatingi, nes ne tik pradėjome veiklą „Snow Arenoje“, po rekonstrukcijos atidarysime naujos koncepcijos Druskininkų gydyklos dalį, bet ir džiaugiamės neblėstančia lankytojų meile Vandens parko paslaugoms. Tai iliustruoja ne tik 5 000 000 skaičius, bet ir rekordinis rugpjūtis. Sulaukėme 57 710 lankytojų, o tai – 21 proc. daugiau, nei pernai“, – teigė Marketingo ir pardavimų vadovė Jūratė Vaitkevičiūtė.

„Tikimybė, kad jubiliejinis lankytojas bus iš Lenkijos 1 iš 5 – penktadalį mūsų lankytojų sudaro svečiai iš šios šalies. Didesnė tikimybė buvo, kad sveikinsime lietuvį ar lietuvę, galbūt net alytiškį (-ę), nes praėjusią savaitę 848 alytiškiai mėgavosi mūsų paslaugomis su 50 proc. nuolaida. Tačiau šeštadienio rytą spaudėme ranką šauniam ir nuoširdžiam jaunuoliui iš Balstogės“, – sakė J. Vaitkevičiūtė.

Pirmąjį milijoninį lankytoją vandens parkas pasveikino 2009 m. birželio 26 d., antrąjį – 2012 m. rugsėjo 6 d., trečiąjį – 2015 m. vasario 6 d. ketvirtąjį – 2017 m. liepos 15 d. 2019-ųjų spalio 26 d. vandens parke apsilankė jau 5-milijonasis lankytojas, šeštąjį milijonąjį lankytoją vandens parkas tikisi pasitikti 2021 m.

2012 m. rugsėjo 14 d. Druskininkų vandens parko 2-milijonuoju lankytoju tapo L. Lipski, taip pat atvykęs iš Balstogės (Lenkija)/Laimos Rekevičienės nuotrauka

„Mano Druskininkai“

informacija