Druskininkų savivaldybei – ukrainiečių padėkos už padovanotus greitosios pagalbos automobilius

Druskininkų pastangas padėti nuo karo kenčiantiems ukrainiečiams deramai įvertino Ukrainos valstybinė pasienio tarnyba. Jos vado pavaduotojas, brigados generolas Vadimas Čenčikas atsiuntė Druskininkų savivaldybei adresuotą padėkos raštą.

Druskininkų Ukrainai padovanoti du greitosios pagalbos automobiliai su visa įranga ir būtinais priedais jau pasiekė kovojančius ukrainiečius/Asmeninio archyvo nuotrauka

Jame nuoširdžiai dėkojama už Druskininkų Ukrainai padovanotus du greitosios pagalbos automobilius su visa įranga ir būtinais priedais, kurie jau pasiekė kovojančius ukrainiečius.

Apie tokių automobilių būtinybę druskininkiečiams pranešė Lietuvos ambasadorius Moldovos Respublikoje Kęstutis Kudzmanas ir Europos komisijos atstovas Moldovos Respublikoje Gintautas Baranauskas.

Gavęs prašymą, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas sušaukė atsakingų darbuotojų susirinkimą, kurio metu buvo nuspręsta du greitosios medicinos pagalbos automobilius išsiųsti į Ukrainą.

Ypatingai greitai pavyko sutvarkyti visus su šiuo humanitariniu kroviniu susijusius formalumus, ir po dviejų savaičių automobiliai pasiekė Ukrainą.

„Mano Druskininkai“ informacija