Druskininkai pristatyti Baltijos šalių turizmo parodose

Vasario mėnesį Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC) dalyvavo dvejose Baltijos šalyse – Latvijoje ir Estijoje – surengtose turizmo parodose. Kiekvienoje iš jų Druskininkų prekės ženklas yra gerai atpažįstamas, o Druskininkų atstovai sutinkami išskėstomis rankomis.

Druskininkų atstovai kurorto galimybes pristatė Latvijos sostinėje Rygoje surengtoje svarbiausioje turizmo parodoje „Balttour 2023“ / TVIC archyvo nuotrauka

Vasario 2 dieną Druskininkų TVIC darbuotojai kartu su kolegomis iš Birštono, Palangos, Klaipėdos, Šiaulių, Joniškio ir Kuršėnų lankėsi Lietuvos Respublikos ambasadoje Latvijoje. Turizmo centrų delegaciją, Latvijos spaudos bei turizmo srities atstovus priėmė Lietuvos Respublikos ambasadorius Latvijoje Valdas Lastauskas. Ambasadoje lietuviai pristatė savo miestus, regionus, išskirtines savo krašto naujienas. Susitikimo metu buvo organizuota loterija latvių kelionių agentūroms ir kitiems turizmo paslaugas Latvijoje teikiantiems asmenims.

Druskininkų TVIC darbuotojai apsilankė Lietuvos Respublikos ambasadoje Latvijoje /
TVIC archyvo nuotrauka

Labai džiaugėmės, kad pirmąsyk po pandemijos vasario 3-5 dienomis ir vėl galėjome dalyvauti vienoje iš mūsų mylimiausių turizmo parodų „Balttour 2023“ Latvijos sostinėje Rygoje. Tai –

svarbiausias renginys Baltijos šalyse, apimantis platų turizmo sektorių, kelionių agentūras ir operatorius, transporto paslaugų teikėjus, viešbučius, SPA centrus ir kitus turizmo verslo atstovus.

Šiais metais lankytojai turėjo galimybę apžiūrėti daugiau nei 300 parodų stendų, kuriuose prisistatė dalyviai net iš 33 šalių. Trijų dienų renginys pritraukė 22 865 lankytojus ir suteikė jiems galimybę gauti išsamią informaciją apie naujus turistinius objektus ir kelionių maršrutus, mėgautis kultūrine įvairove bei rasti geriausius kelionių pasiūlymus.

TVIC atstovai Druskininkų kurortą pristatė Taline surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje
„Tourest 2023“ / TVIC archyvo nuotrauka

Siekdami populiarinti Druskininkus, kaip patraukliausią sveikatinimo kurortą Baltijos šalyse, bei aktyviai vystyti rinkodaros strategiją, TVIC atstovai vasario 9-11 d. dalyvavo ir Estijos sostinėje Taline surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje „Tourest 2023“.

Estija – mūsų kaimyninė šalis, kurios gyventojai mielai renkasi poilsį mūsų kurorte. Džiaugiamės, kad 2022-aisiais svečių iš Estijos nakvynių skaičius, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2021-aisiais, išaugo beveik dvigubai. Druskininkų stendą aplankė Lietuvos ambasadoriaus patarėjas Estijoje Valdas Steponavičius, su kuriuo buvo aptarta galimybė kurortą pristatyti vietiniams verslams ambasadoje.

Druskininkų kurortas buvo pristatytas atskirai įrengtuose stenduose Rygoje bei Estijoje ir sulaukė didelio parodų lankytojų susidomėjimo. Jie aktyviai domėjosi kurorte teikiamomis paslaugomis: apgyvendinimo galimybėmis, sveikatinimo bei SPA procedūromis, pramogomis šeimoms su vaikais, ką galima pamatyti, kaip smagiai bei turiningai praleisti laiką, renginiais bei naujovėmis kurorte.

Druskininkų TVIC informacija