Artėjant vasaros sezonui, aptarti viešosios tvarkos užtikrinimo bei kiti aktualūs klausimai

Praeitą savaitę Druskininkų savivaldybės vadovai, administracijos specialistai bei Druskininkų policijos komisaras Gintaras Krasnickas aptarė viešosios tvarkos užtikrinimą Druskininkų savivaldybėje. Pasitarimo metu diskutuota apie vykdomus darbus bei nuolatiniam viešojo saugumo užtikrinimui reikalingą plėtrą.

Viena iš pagrindinių susitikimo metu aptartų temų – miesto stebėjimo kamerų atnaujinimas bei plėtra. Kalbėta apie esamų miesto stebėjimo kamerų sistemą, jos kokybę, priežiūros būdus ir įrangos atnaujinimo galimybes. Naujai paskirtas komisaras G. Krasnickas pasakojo, kuriuose objektuose, jo manymu, dar reikia įdiegti naujas stebėjimo kameras geresniam eismo bei viešosios tvarkos užtikrinimui.

Pasitarimo metu diskutuota apie vykdomus darbus bei nuolatiniam viešojo saugumo užtikrinimui reikalingą plėtrą/Rūtos Vitkauskaitės nuotrauka

Savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė akcentavo, kad bendruomenės, miesto svečių ir jų turto saugumas yra prioritetinis klausimas, todėl vaizdo stebėjimo kamerų sistemai, efektyviam naudojimui bei priežiūrai skiriamas nuolatinis dėmesys.

Diskutuojant apie eismo saugumo aktualijas, meras Ričardas Malinauskas naujovę – įrengti naujoviškus ženklus, kurie parodytų vairuotojo pasirinktą greitį: „Kiekvienais metais galime džiaugtis vis didesniu turistų srautu. Atsižvelgiant į tai, reikia užtikrinti eismo priežiūrą ir žmonių saugumą. Didelis dėmesys turi būti skiriamas vairuotojų vairavimo kultūros kėlimui. Tokie naujiviški greičio ženklai priverstų atkreipti dėmesį ir neviršyti leistino greičio“.

Prasidedant šiltajam sezonui, aptartas itin aktualus klausimas dėl prekybos miško gėrybėmis kelyje Druskininkai-Merkinė.

G. Krasnickas akcentavo, kad, atšilus orams, suintensyvėja dviračių, riedžių, velomobilių, triračių, elektrinių paspirtukų ir kitų transporto priemonių, kurios nuomojamos visame mieste, naudojimas. Komisaras pasiūlė surengti prevencinių paskaitų ciklą apie saugų minėto transporto priemonių naudojimąsi ir nuoma užsiimantiems verslininkams, ir mokiniams švietimo įstaigose.

Susitikimo metu pasidžiaugta, kad, pagal statistinius duomenis, Druskininkai yra vienas iš saugiausių miestų Lietuvoje. „Džiaugiuosi atsakingu policijos pareigūnų darbu, prie kurio prisideda ir visos institucijos, ir druskininkiečiai, savo kultūringu pavyzdžiu įkvepiantys į kurortą atvykstančius svečius“, – sakė meras R. Malinauskas.

Druskininkų  savivaldybės informacija