Druskininkiečių patogumui – keturios naujos konteinerių aikštelės

Druskininkų gyventojai ir svečiai nuo gruodžio 19 dienos jau gali naudotis keturiomis naujomis konteinerių aikštelėmis, įrengtomis Dabintos g. 5C, M. K. Čiurlionio g. 114, Sveikatos g. 18 ir I. Fonbergo g. 8.

Visose aikštelėse yra įrengta po penkis pusiau požeminius konteinerius, skirtus maisto, plastiko, popieriaus, stiklo ir mišrioms atliekoms. Prie konteinerių sumontuoti informaciniai stendai, kuriuose nurodoma, kaip teisingai rūšiuoti atliekas, o vežėjai yra informuoti, kad užtikrintų konteinerių aptarnavimą.

„Naujos aikštelės su savivaldybe suderintose vietose įrengiamos gyventojų patogumui, geresniam rūšiavimui užtikrinti ir, žinoma, taip prisidedama prie bendro modernesnio, gražesnio kurorto vaizdo“, – sakė Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Algirdas Reipas.

Druskininkų savivaldybėje iš viso jau yra įrengtos 102 konteinerinės aikštelės. Jų tinklas, atsižvelgus į gyventojų poreikius, nuolat plečiamas, aikštelės modernizuojamos, rekonstruojamos, atnaujinant bei įkasant papildomus konteinerius.

Linkėdami visiems tvarių, švarių ir jaukių švenčių, primename, kad rūšiavimas – tai ne tik elgesys su atliekomis, bet ir vidinė būsena: rūšiuojantys žmonės – laimingesni!

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro informacija