Paaugliams – apie narkotinių medžiagų vartojimo prevenciją

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, aktyviai bendradarbiaudamas su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Druskininkų policijos komisariatu bei Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos rinktine, organizuoja renginių ciklą „Paauglių narkotinių medžiagų vartojimo prevencija“. Šių renginių ciklas yra skirtas ne tik paaugliams suteikti daugiau žinių apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją, bet ir užkirsti kelią paaugliams jas vartoti.

Druskininkų savivaldybės VSB drauge su Druskininkų PK bei VSAT Varėnos rinktine pirmąjį renginių ciklo „Paauglių narkotinių medžiagų vartojimo prevencija“ užsiėmimą organizavo „Ryto“ gimnazijoje/Druskininkų savivaldybės VSB archyvo nuotrauka

Pirmasis užsiėmimas praėjusį trečiadienį surengtas Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje. Sveikatos psichologė Sandra Tulickaitė papasakojo, kaip išsivysto priklausomybė psichoaktyvosioms medžiagoms, atsakę į gimnazistų užduotus klausimus. Druskininkų PK vyriausiasis tyrėjas Edgaras Suchanekas išsamiai pristatė teisinę atsakomybę bei visą baudžiamojo proceso eigą, susijusią su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimu nepilnamečiams. Druskininkų pasienio užkardos vyresnysis specialistas Raimondas Grigelis informavo, kokiais būdais žmonės bando gabenti narkotines medžiagas.

Renginio pabaigoje Varėnos pasienio rinktinės sienos kontrolės skyriaus specialistas Audrius Diksa kartu su savo tarnybiniu šunimi Enigma Endi pademonstravo, kaip šis padeda atpažinti žmogų, kuris turi narkotinių medžiagų, inscenizuotas ir tokio asmens sulaikymas.

Šis renginių ciklas yra tęstinis ir artimiausiu metu bus organizuojamas kitose Druskininkų savivaldybės ugdymo įstaigose.

Druskininkų savivaldybės VSB informacija