Tarp apdovanotų aktyviausių bendruomeninių organizacijų – ir Viečiūnų bendruomenė „Versmė“

Vidaus reikalų ministerijoje organizuotame renginyje „Bendruomeninių organizacijų gerosios patirties sklaida“ už gerąją 2019 metų socialinių paslaugų gyventojams teikimo patirtį ypač socialiai pažeidžiamoms grupėms (neįgaliesiems, socialinės rizikos šeimoms, vienišiems ir senyviems žmonėms, daugiavaikėms šeimoms, bedarbiams, vaikams, mažamečius vaikus auginančioms šeimoms ir kitiems) buvo apdovanotos gyventojams socialines paslaugas teikiančios bendruomeninės organizacijos. Tarp apdovanotųjų – ir Viečiūnų bendruomenė „Versmė“, įvertinta už socialinių paslaugų teikimą vienišiems senoliams ir dienos centro veiklą.

VRM organizuotame renginyje „Bendruomeninių organizacijų gerosios patirties sklaida“ už socialinių paslaugų teikimą vienišiems senoliams ir dienos centro veiklą apdovanota Viečiūnų bendruomenė „Versmė“/Organizatorių nuotrauka

Viečiūnų bendruomenei „Versmė“ skirtą apdovanojimą atsiėmė jos pirmininkė J. Vaičiulionienė/Organizatorių nuotrauka

Renginio ,,Bendruomeninių organizacijų gerosios patirties sklaida“ tikslas – skatinti gyventojų pilietinį aktyvumą ir bendruomeninių organizacijų plėtrą šalyje bei užtikrinti savivaldybių institucijų bendradarbiavimą su bendruomeninėmis organizacijomis.

Viečiūnų bendruomenei „Versmė“ skirtą apdovanojimą atsiėmė jos pirmininkė Jūratė Vaičiulionienė. Renginyje dalyvavo Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, VVG administratorė Agnė Jazepčikaitė-Gaidienė, Viečiūnų seniūnijos seniūnas Alvydas Varanis ir laisvalaikio salės vadovė Jolita Miliauskienė.

Nuo 2017 metų Viečiūnų bendruomenė „Versmė“ vykdo socialinį projektą vienišiems Viečiūnų seniūnijos gyventojams, o nuo 2019 metų – Vaikų dienos centro projektą. „Džiaugiamės, kad buvome pastebėti ir įvertinti už gerosios patirties sklaidą, vykdant socialinės veiklos projektus“, –kalbėjo Viečiūnų bendruomenės „Versmė“ atstovai.

Viečiūnų bendruomenė „Versmė“ informacija