Konkurse „Keliauju vaikystės labirintais“ varžėsi mažieji skaitovai

Praėjusį penktadienį Druskininkų lopšelyje-darželyje „Žibutė“ surengtas Pietų regiono ikimokyklinių įstaigų ir skyrių mažųjų skaitovų konkursas „Keliauju vaikystės labirintais“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Šiemečiam konkursui unikalumo suteikė tai, kad renginys buvo sumanytas, ne tik siekiant ugdyti meninio žodžio suvokimą, skatinti sceninę kultūrą, drąsą, bet ir diegti pilietiškumo pradmenis, paminint svarbią Lietuvai datą – artėjančią kovo 11-ąją – Lietuvos atkūrimo 30 – mečio šventę.

Konkurse savo sugebėjimus pademonstravo 21 dalyvis iš Druskininkų, Viečiūnų, Leipalingio, Alytaus ir Varėnos lopšelių-darželių/Lopšelio-darželio „Žibutė“ archyvo nuotrauka

Lydimi savo mokytojų, pagerbti gimtąjį žodį į skaitovų konkursą atvyko 21 dalyvis iš Druskininkų, Viečiūnų, Leipalingio, Alytaus ir Varėnos lopšelių-darželių. Jaunieji raiškiojo žodžio „meistreliai“ nustebino sugebėjimu vaizdžiai, nuotaikingai perteikti lietuvių poetų eiles.

Iš gausaus būrio išrinkti tik keletą vaikų, vertų geriausio skaitovo vardo – nelengva užduotis. Kiekvienas buvo savaip išraiškingas ir nepakartojamas, todėl komisija apdovanojo visus.

Klausydami mažųjų konkurso dalyvių, labai džiaugėmės, kad pedagogų bei tėvelių pastangomis meninis skaitymas ir toliau puoselėjamas, nuo mažų dienų skiepijama meilė, pagarba Tėvynei, gimtajai kalbai, o žodis vaikų lūpose teikia didžiulį pasitenkinimą ne tik mums, bet ir jiems patiems.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios gražios šventės. O ypač dėkojame rėmėjams: Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centrui, „Grand SPA Lietuva“, „Žemaitijos pienui“, UAB „Rimsada“, AB Spalvingos dekoracijos ir Kristinai Žėkienei.

Rita Rimkevičiūtė,
Druskininkų lopšelio-darželio „Žibutė“ direktorės pavaduotoja ugdymui