Druskininkai imasi prevencinių priemonių: dar daugiau dėmesio sveikatos stiprinimui, ribojami vieši masiniai renginiai.

Pagrindinis Druskininkų kurorto tikslas – gerinti sveikatą, stiprinti imunitetą ir užtikrinti saugią aplinką kurorto gyventojams ir svečiams. Todėl atsižvelgiant į tai, kad žmogaus sveikata yra didžiausias turtas ir reaguojant į Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) rekomendacijas dėl galimo COVID-19 koronaviruso plitimo, Druskininkuose iki gegužės 1 dienos ribojami (atšaukiami arba nukeliami) visi masiniai renginiai, o vidiniai įstaigų renginiai vyks įprasta tvarka.
Šiuo metu Druskininkai gyvena įprastu ritmu: sveikatinimo įstaigos teikia paslaugas, veikia visos maitinimo ir pramogų paslaugas teikiančios įstaigos, muziejai, bibliotekos, švietimo įstaigos. Visose įstaigose imtasi papildomų prevencinių priemonių: dažno patalpų vėdinimo, dezinfekcijos.
Sveikatinimo įstaigos daugiau dėmesio skiria procedūroms, skirtoms stiprinti imunitetą. Kadangi šiuo metu vakcinos nuo COVID-19 koronaviruso dar nėra, vienas iš specialistų rekomenduojamų prevencinių priemonių – kuo didesnis imuniteto stiprinimas. Druskininkai tam siūlo labai daug paslaugų: nuo pirčių kompleksų iki krioterapijos.

 „Siekiant užkirsti kelią galimam viruso plitimui, nusprendėme riboti masinius renginius. Druskininkai yra nuostabios gamtos, saugumo, sveikatos stiprinimo vieta. Todėl dedame maksimalias pastangas užtikrinti tiek bendruomenės, tiek svečių saugumą, malonią aplinką ir svarbiausia – sveikatos stiprinimą, kuris šiuo metu yra ypač reikalingas“, – iš karto po pasitarimo dėl koronaviruso prevencinių priemonių pažymėjo meras R. Malinauskas.

Druskininkų savivaldybės informacija