Lazerinė odontologija – inovatyviausia įranga bei pažangiausi metodai „Šypsenos akademija“ odontologijos klinikoje

Šiandien lazerinių technologijų pritaikymo galimybės medicinoje jau nebekelia abejonių. Naujausios kartos lazeriai gydytojams suteikia neįtikimas galimybes puoselėti žmonių sveikatą ir grožį. Ne išimtis ir odontologijos sritis. Lazerio panaudojimo galimybės odontologijoje itin plačios: nuo estetinės odontologijos iki terapinių procedūrų. „Šypsenos akademija“ nuolat siekia būti žingsneliu priekyje – investuojame į naujausias technologijas bei aukščiausios kvalifikacijos specialistus, jog būtų surasti kokybiški, komfortiški ir pacientų laiką taupantys sprendimai. Neseniai Druskininkuose duris atvėrusioje „Šypsenos akademija“ odontologijos klinikoje galime Jums pasiūlyti inovatyviausias bei labiausiai pacientų mėgstamas lazerinės odontologijos procedūras: dantų balinimą lazeriu bei lazerio terapiją (biostimuliaciją).

Naujai duris Druskininkuose atvėrusios „Šypsenos akademijos“ burnos higienistė B. Kazakevičiūtė/Asmeninio archyvo nuotrauka

Dantų balinimas lazeriu

Kalbėdami apie tobulai baltą šypseną ir dantų balinimo būdus, iki šiol dažniausiai girdėdavome apie dantų balinimą kapomis ar įprastą specialistų atliekamą „kabinetinį“ dantų balinimą, kai balinamoji medžiaga aktyvinama LED lempomis. Ne paslaptis, kad dėl tokių procedūrų dažnai dantys pasidaro jautresni. Be to, neretai norimam efektui pasiekti procedūrą tenka kartoti net keletą kartų.

Lazerio panaudojimo odontologijoje pranašumą jau spėjo įvertinti pacientai, kurie nuolat ieško efektyviausių estetinių sprendimų baltai šypsenai, ir net tie, kurie iki šiol nesiryžo dantų balinimui dėl padidėjusio dantų jautrumo baimės po procedūros.

Dantų balinimas lazeriu – viena iš didžiausių rinkos naujovių dėl savo išskirtinio veiksmingumo bei saugumo. Dantis balinant lazeriui, dėl mažesnės balinimo medžiagos aplikavimo trukmės, maksimaliai sumažinamas dantų jautrumas po procedūros, išgaunamas tinkamas rezultatas greitai ir efektyviai – vos po pirmos procedūros. Klinikiniai tyrimai rodo, kad, balinant lazeriu ir naudojant tinkamą balinimo priemonę, dantys gali pašviesėti net iki 7-10 atspalvių pagal „Vita Shade Guide“ skalę.

Visuomet prieš dantų balinimo lazeriu procedūrą, siekiant išgauti maksimalų rezultatą, rekomenduojama profesionali burnos higienos procedūra, kurios metu kartu su higienistu aptariami lūkesčiai, paciento higienos įpročiai, įvertinama bendra dantų būklė, išsiaiškinamos galimos dantų patamsėjimo priežastys.

Terapinis gydymas lazeriu

Lazerio spindulys veikia bakteriostatiškai, bakteriocidiškai, fibrino-trombolitiškai, gerina mikrocirkuliaciją, mažina kraujagyslių pralaidumą, skatina medžiagų apykaitą, audinių regeneraciją, didina deguonies įsisavinimą audiniuose, žaizdų gijimą, stabdo randų susidarymą, mikrorelaksuoja, desensibilizuoja, stimuliuoja imuninį atsaką.

Lazerio terapija (biostimuliacija)

Ši inovacija ne tik padeda sumažinti dantų jautrumą, bet ir paspartina žaizdelių burnoje gyjimą, padeda spręsti daugybę dantų ir dantenų ligų. Tai vos kelias minutes trunkanti procedūra, akivaizdžiai paspartinanti audinių gijimą, nuslopinanti skausmą ir tinimą, užkertanti kelią uždegimui. Veikiant lazerio šviesai, aktyvinamas ląstelių gyvybingumas ir regeneracija.

Pūslelinės gydymas lazeriu

Daugelis žmonių (apytiksliai 90 proc. gyventojų) yra Herpes viruso nešiotojai. Juo dažniausiai užsikrėčiama šeimoje, visuomeninėse maitinimo įstaigose. Pasitelkiant lazerį, nuo lūpų, odos, burnos pūslelinę galima pašalinti vos per 3-5 minutes. Lazeriu prideginamas virusas jo formavimosi vietoje – hidrokinetinė smulkių vandens lašelių energija sunaikina herpes virusą tuoj pat. Skausmas sumažėja akimirksniu, o pūslelinė dingsta per 1-2 dienas. Šis gydymas, priešingai nei gydymas antivirusiniais vaistais, nesukelia absoliučiai jokio šalutinio poveikio, yra greitas, neskausmingas, o audiniai gyja be randų.

Pasitelkiant lazerį, procedūrų metu išvengiama kraujavimo, diskomforto, skausmo. Didžiausias privalumas pacientui ir gydytojui – sutrumpėja didžioji dalis procedūrų, gijimo procesas tampa daug lengvesnis, nekeliantis diskomforto pacientui. Tai yra pats pažangiausias minkštųjų audinių gydymo metodas, naudojamas ir „Šypsenos akademijoje“.

„Šypsenos akademija“ visuomet siekia žengti išvien su naujausiomis, pažangiausiomis technologijomis, kurios užtikrina visišką pacientų komfortą. Kviečiame išbandyti pažangiausią dantų balinimą lazeriu ir mėgautis pavasariu su akinamai balta šypsena vos po pirmo apsilankymo!

Lauksime Jūsų adresu: K. Dineikos g. 1, „SPA Vilnius Druskininkai“. Registruotis galite tel. +370 633 90 605, +370 643 52 525 arba internetu: www.sypsenosakademija.lt

Užsakymo Nr. MDR-305-01