„Grand SPA Lietuva“ masažuotoja Ilona Paškevičiūtė „XIII Baltijos šalių masažo čempionate“ laimėjo antrąją vietą!

Lapkričio 2-3 dienomis Rygoje surengtas „Baltijos šalių masažo čempionatas“, kurį organizavo Latvijos „SPA&wellness federacija“ bei „SPA school Latvija“ masažo mokykla. Čempionate 17 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos bei Baltarusijos varžėsi dėl geriausio masažuotojo titulo.

Dvi dienas trukusiame renginyje dalyviams privalomojoje programoje teko pademonstruoti klasikinio masažo žinias, o SPA koncepcijos laisvojoje masažo programoje jie žiūrovus stebino skirtingomis pasirinktomis technikomis, ryšio su klientu užmezgimo būdais – kiekvienas stengėsi savo unikalų masažo braižą pritaikyti tradicinėms taisyklėms.

„Grand SPA Lietuva“ masažuotoja Ilona Paškevičiūtė laimėjo antrąją vietą bei pelnė nominaciją už geriausiai atliktą klasikinį masažą. Tai jau ne pirmoji jos iškovota pergalė. Ilona yra dalyvavusi ir laimėjusi prizinę vietą ne viename čempionate. Birštone surengtame VIII-ajame atvirame „Lietuvos SPA masažuotojų čempionate“ 2017 m. ji laimėjo antrąją vietą.

Šį kartą masažuotoja demonstravo tauriųjų akmenų ritualą kūnui ir veidui. Masažo idėja pagrįsta mineralų galia. Šio masažo metu naudojamas rožinis kvarcas, žadeitas, kalnų krištolas. Šilti akmenys subtiliai prisitaiko prie kūno, suteikdami unikalų pojūtį, teigiamai veikia emocijas ir kūną, gerina kraujo apytaką bei limfos tekėjimą.

Savo pasirodymui druskininkietė skyrė valandą. Komisija neliko abejinga jos pademonstruotam profesionalumui bei originalumui, o susirinkę žiūrovai negailėjo pagyrų už neapsakomai gražiai sukurtą SPA erdvę.

I. Paškevičiūtė džiaugiasi, jog buvo sąžiningai įvertinta tarptautinės penketo teisėjų komandos ir gavo ne tik diplomą, bet ir neįkainojamą galimybę susitikti su geriausiais savo srities specialistais iš skirtingų šalių, pasidalinti su jais patirtimi bei puikiai praleisti laiką su bendraminčiais.

Prizinę vietą užėmusi Ilona džiaugiasi, galėdama realizuoti savo svajones, dėkoja „Grand SPA Lietuva“ vadovams už visokeriopą pagalbą, pasitikėjimą ir motyvaciją judėti pirmyn: „O tuos, kam trūksta motyvacijos, kviečiu apsilankyti SPA namuose, esančiuose „Grand SPA Lietuva“ komplekse. Pas mus jos čempioniškai daug! Juk, kaip yra sakęs Š. Monteskjė, norint atlikti didžius darbus, nereikia būti didžiausiu genijumi, nereikia būti aukščiau žmonių, reikia būti kartu su jais.“

 

 

 

 

I. Paškevičiūtė „XIII Baltijos šalių masažo čempionate“/Asmeninio archyvo nuotraukos.

 

Užsakymo Nr. MDR-180-02