Senamiesčio kvartale jau paleistas gamtinių dujų dujotiekis

Druskininkų savivaldybės vadovų, specialistų, LR Energetikos ministerijos, UAB „Lietuvos energijos tiekimas“ ir „AB Energijos skirstymo operatoriaus“ (toliau – ESO) specialistų intensyvios pastangos, kad Druskininkams būtų užtikrintas nenutrūkstamas gamtinių dujų tiekimas ir atsirastų alternatyva brangioms, iš Baltarusijos vamzdžiu gabenamoms dujoms, davė rezultatus – Druskininkuose jau metus veikia laikina suskystintų gamtinių dujų (SGD) stotelė, šiuo metu intensyviai vyksta ESO gamtinių dujų dujotiekio rekonstrukcija ir plėtra.

 

 

Druskininkų savivaldybė šiais metais „Auksinių krivūlių“ apdovanojimuose buvo įvertinta už ilgalaikes pastangas sprendžiant visiems druskininkiečiams ypač svarbų energetinės nepriklausomybės klausimą siekiant užtikrinti konkurencingą gamtinių dujų kainą ir apdovanota prestižiniu krivūlės apdovanojimu „Už proveržį energetikoje“.

Naujasis ESO dujotiekis Senamiesčio kvartale sudarys galimybes gamtines dujas naudoti Mizarų, Dabintos, Sodų, Pakalnės, Kalnų, Salos, Birutės, Turistų, Mildos gatvėse gyvenantiems dujų vartotojams.

Įrengus naująjį ESO dujotiekį Baltašiškės kvartale, juo galės naudotis Kaimynų, Aušros, Jonapolės, Žolynų, Kaziulių, Ringeliškės, Snaigupės, Avirės gatvių individualių namų gyventojai.

Kviečiame ir Senamiesčio, ir Baltašiškės individualių namų gyventojus, kurie dar nesudarė sutarčių, sudaryti sutartis su tiekėju – manogile.lt (letiekimas.lt).

Naujasis dujotiekis palies ir tuos vartotojus, kurie gyvena daugiabučiuose namuose Liepų, Vasario 16-osios, Žaliosios, Maironio, Antakalnio, Šv. Jokūbo, M.K.Čiurlionio (4, 4A, 4B, 7, 20) gatvėse ir suskystintas naftos dujas naudoja maisto ruošimui.

Esamas suskystintų naftos dujų dujotiekis prie ESO gamtinių dujų sistemos bus prijungtas nuo gruodžio 1 dienos. Iš anksto atsiprašome, kad perėjimo nuo suskystintų naftos dujų prie ESO gamtinių dujų tinklo laikotarpiu galimi laikini sutrikimai.

Artimiausiu metu UAB „Lietuvos energijos tiekimas“ vartotojams, kurie dujas naudoja maisto ruošimui, išsiųs laiškus su dujų tiekimo sutartimis. Sutartis gyventojai įmonei turėtų grąžinti nustatytais terminais. Sutartis grąžinti bus galima keliais būdais: išsiųsti „Lietuvos energijos tiekimui“ paštu arba įmesti į specialią dėžę Druskininkų savivaldybėje, Vasario 16-osios g. 7, Druskininkai. Prašymą sudaryti sutartį ir ją pasirašyti galima ir elektroniniu būdu tinklalapyje: www.manogile.lt

Iškilus klausimams, galite kreiptis Klientų aptarnavimo tel. 1802, +370 611 21802, el. paštu:  info@letiekimas.lt


 „Džiaugiuosi, kad darbai vykdomi labai greitai, Senamiesčio kvartale dujotiekis jau įrengtas ir praėjusią savaitę užpildytas dujomis, o Baltašiškės kvartalo dujotiekio įrengimo darbus planuojama baigti iki metų pabaigos. Šios investicijos ir tai, kad dujas Druskininkams tiekia tas pats tiekėjas, kaip ir visai Lietuvai, yra mūsų bendruomenei labai reikšminga energetinė pergalė, nes gamtinių dujų kaina Druskininkuose pastebimai atpigo“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

 

 

 

 


 

Parengta pagal Druskininkų savivaldybės informaciją