Druskininkų PSPC etapais pradedamos atnaujinti planinės sveikatos priežiūros paslaugos

Nuo gegužės 11 d. pacientams VšĮ Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centre etapais pradėtos atnaujinti planinės sveikatos priežiūros paslaugos.

Prioritetas teikiamas nuotolinėms paslaugoms – vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymui, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ir tęsimui, šeimos gydytojo, slaugytojo konsultacijoms, gydytojų tarpusavio konsultacijoms, būtinųjų tyrimų paskyrimui.

Tiesioginio kontakto būdu teikiama ambulatorinė pagalba bei paslaugos, kurių nesuteikus pacientui atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai arba reikšmingai pablogėtų paciento būklė ir dėl asmens paslaugos specifikos jos neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu. Tai nusprendžia gydantis gydytojas.

Vizitai pas gydytojus planuojami taip, kad pacientui paskirti tyrimai ir (ar) procedūros būtų atlikti vieno apsilankymo metu, išskyrus atvejus, kai to negalima atlikti dėl tyrimo ir (ar) procedūros specifikos.

Planinės odontologijos paslaugos dar neteikiamos, teikiamos tik būtinosios pagalbos paslaugos – esant stipriam dantų skausmui, veido tinimui, veido traumoms.

Nėščiųjų priežiūra vykdoma įprastine tvarka, srautus organizuojant tam tikromis įstaigos valandomis: kiekvieną dieną nuo 8 val. iki 10 val.

Planiniai skiepijimai vykdomi, numatant pacientų srautų valdymą: planiniams skiepijimams paskirtos atskiros patalpos ir konkretus laikas, užtikrinant, kad nesikryžiuotų pacientų, atvykstančių planiniams skiepijimams, ir kitų pacientų srautai. Mažiesiems pacientams paskirtas individualus laikas, kada atvykti į įstaigą.

Profilaktiniai patikrinimai ir prevencinės programos organizuojamos, numatant pacientų srautų valdymą. Už pacientų registravimą tiesioginio kontakto paslaugai, jų pasitikimą, išlydėjimą iš įstaigos, temperatūros matavimą atsakinga atitinkamos apylinkės šeimos gydytojo slaugytoja, arba gydytojo specialisto slaugytoja;

Išlieka paslaugų namuose teikimo ribojimas, išskyrus ambulatorinės slaugos ir paliatyviosios pagalbos paslaugas namuose, kurių nesuteikus, pacientui atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai arba reikšmingai pablogėtų paciento sveikatos būklė – tai nusprendžia gydantis gydytojas.

REGISTRACIJA

Registracija vykdoma tik telefonu. Laikinai pacientų registracija internetu sustabdyta.

Skambinkite į registratūrą ir registruokitės nuotolinei šeimos gydytojo/slaugytojo konsultacijai.

Jeigu nuotolinės konsultacijos metu šeimos gydytojas ar slaugytojas nusprendžia, kad Jums reikalinga tiesioginio kontakto su šeimos gydytoju konsultacija, tada pats gydytojas arba slaugytojas Jus užregistruos vizitui.

ĮĖJIMAS Į POLIKLINIKĄ

Siekiant apsaugoti COVID-19 rizikos grupei priskiriamus 60 metų ir vyresnius žmones, taip pat turinčius lėtinių ligų pacientus bei nėščiąsias, jiems skirti atskiri įėjimai nuo Vytauto gatvės pusės.

Pacientai, kurių kūno temperatūra yra 37,0 ir aukštesnė, apžiūrimi specialiai tam skirtame kabinete, apžiūrai įleidžiami per atskirą įėjimą iš kiemo pusės.

Visi kiti pacientai naudojasi bendru centriniu įėjimu nuo M. K. Čiurlionio g. pusės.

Atvykus į polikliniką, prašome atidžiai sekti nuorodas ir vadovautis darbuotojų nurodymais.

SVARBU!

Į polikliniką atvykti, likus ne daugiau nei 10 min. iki paskirto vizito laiko (esant būtinybei, – ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo), būtinai su apsaugine veido kauke ir, pageidautina, su pirštinėmis.

Laukdami patekimo į polikliniką ir būdami poliklinikos viduje, vienas nuo kito laikykitės saugaus 2 m atstumo. Prie poliklinikos įėjimo Jums bus pamatuojama temperatūra. Karščiuojantys pacientai – kai kūno temperatūra aukštesnė kaip 37°C – į poliklinikos patalpas neįleidžiami. Pacientams nurodoma kreiptis nuotoliniu būdu į šeimos gydytoją dėl tolesnių rekomendacijų. Įėjus į polikliniką, būtina dezinfekuoti rankas.

Dėkojame už supratimą ir linkime išlikti sveikiems bei saugiems!

Druskininkų PSPC informacija