„Ryto“ gimnazija kviečia buvusius mokinius išbandyti savo jėgas tinklinio turnyre

Druskininkų „Ryto“ gimnazija 45-ojo gimtadienio proga kviečia buvusius gimnazijos mokinius sugrįžti į mokyklą ir dalyvauti turnyre „Tinklinis mus vienija“. Tai – puiki proga pasportuoti, susitikti su savo mokyklos draugais, mokytojais, prisiminti mokyklą ir pasivaržyti.

Registruokite savo klasės, laidos ar tiesiog buvusių „Ryto“ gimnazijos mokinių 7-8 žmonių komandą ir spalio 3, 10 arba 17 dieną susitiksime mokykloje. Turnyre dalyvaus esamų ir buvusių mokinių, mokytojų, socialinių partnerių bei mokinių tėvų komandos. Finalinės varžybos rengiamos spalio 24 d. Dėl esamos situacijos žiūrovų ir komandų skaičius bus ribojamas. Varžybos organizuojamos, laikantis saugumo reikalavimų. Komandos registruojamos telefonu +370 662 26243.

Projektas „Tinklinis mus vienija“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas (sutartis Nr. SRF-SIĮ-2019-1-0325). Pagrindinis projekto tikslas – populiarinti tinklinio žaidimą kaip aktyvaus laisvalaikio praleidimo formą bendruomenėje. Numatytoms veikloms organizuoti fondas skyrė 3572 eurus, Druskininkų „Ryto“ gimnazija savomis lėšomis prie projekto vykdymo prisideda 388 eurais. Įsigytas inventorius ir įranga neatlygintinai bus naudojami Druskininkų „Ryto“ gimnazijos bendruomenės renginiuose. Tikimasi, kad šiuolaikinius standartus atitinkanti tinklinio įranga pagerins fizinio ugdymo pamokų bei organizuojamų neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimų kokybę.

„Ryto“ gimnazija 45-ojo gimtadienio proga kviečia buvusius gimnazijos mokinius sugrįžti į mokyklą ir dalyvauti turnyre „Tinklinis mus vienija“/„Ryto“ gimnazijos archyvo nuotrauka