JUC „Naktinis krepšinis 2019 3×3“ sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus

Naktinis krepšinis sugrįžo ne tik į Druskininkus, bet ir į visą Pietų Lietuvą! Kaunas, Kapčiamiestis, Lazdijai, Marijampolė, Alytus, Prienai, Kėdainiai – tokią įvairią publiką rugpjūčio 9 d. buvo galima sutikti JUC krepšinio aikštelėje, kurioje virė garbinga kova, vyravo fantastiška atmosfera ir buvo juntamas visus vienijantis tikslas – iškovoti Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko įsteigtą taurę.

Jau trečią kartą buvo rengiamas JUC Naktinis krepšinis 3×3. Kiekvienais metais šis renginys sulaukia vis daugiau dėmesio, ne išimtis ir šie metai! 2017 m. viskas prasidėjo kukliai – dalyvavo tik 8 komandos, 2018 m. susirinko jau 12 komandų, o šiemet sulaukta dvigubai daugiau dalyvių – 22 komandų iš visos Lietuvos. Pirmą kartą JUC Naktiniame krepšinyje kovos vyko dvejose amžiaus grupėse (gimusiųjų 2001 m. ir vyresnių bei gimusiųjų po 2001 m.). Renginys prasidėjo 21.30 val., o pasibaigė 3 val. nakties. Šou atidarė J&J gatvės šokių studijos šokėjai, kurie dalyviams apšildė krepšinio aikštelę. Visą šou stebėjo apie 300 žiūrovų, kurie taip pat galėjo laimėti rėmėjų įsteigtus prizus, dalyvaudami mūsų organizuotuose žaidimuose.

Po ilgo vakaro ir daugybės atkaklių kovų Jaunimo kategorijoje (gimusieji po 2001 m.) 1-ąją vietą iškovojo „Zita iš buhalterijos“ (Lazdijai), 2-ąją – „Skerdykla“ (Kėdainiai), 3-ąją – „Vakari nesinervuok“ (Prienai).

Vyresnių kategorijoje (gimusieji 2001 m. ir vyresni) 1-ąją vietą laimėjo „Bembiai“ (Druskininkai), 2-ąją – „Ataka“ (Marijampolė), 3-ąją – „Salos gyventojai“ (Lazdijai).

Komandos buvo apdovanotos renginio rėmėjų įsteigtais prizais, o pirmųjų vietų laimėtojai gavo ir piniginius prizus. Renginio globėjas, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, įsteigė laimėtojų taurę bei prizinių vietų medalius, renginį rėmė: UAB „Grand SPA Lietuva“, AB „Eglės sanatorija“, UAB „UPA medical SPA“, UAB „UNO Parks“, energinis gėrimas „Dynamit“. Informacinis rėmėjas – „Mano Druskininkai“, o renginio akimirkas įamžino „KygaWorks“. Nuoširdų AČIŪ tariame šiai šauniai kompanijai, kuri prisidėjo prie JUC „Naktinio krepšinio 2019 3×3 įgyvendinimo.

Drąsiai galime sakyti, kad ši krepšinio naktis tapo Pietų Lietuvos dalimi. Iki susitikimo kitais metais!

Akimirka iš JUC Naktinio krepšinio 2019/Justino Kygos nuotrauka

Jaunių kategorijos 1 vietos nugalėtojai „ZITA IŠ BUHALTERIJOS“ (Lazdijai) /Justino Kygos nuotrauka

„J&J United“ atidarė renginį/Justino Kygos nuotrauka

Vyriausiųjų kategorijos 1 vietos nugalėtojai „BEMBIAI“ (Druskininkai)/Justino Kygos nuotrauka

Druskininkų JUC informacija