Jaunųjų Druskininkų futbolininkų sėkmė

Jonavoje surengtose Lietuvos olimpinio festivalio 5×5 merginų futbolo tarpzoninėse varžybose puikiai pasirodė Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos futbolininkės, treniruojamos Vytauto Kapčiaus. Futbolininkės pogrupio varžybose užėmė II vietą, Lietuvoje bendroje įskaitoje dalijosi 5-8 vietą ir iškovojo 84,5 įskaitinių taškų.

Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos Lietuvos olimpinio festivalio 5×5 berniukai, treniruojami V. Kapčiaus, tarpzoninėse varžybose Alytuje pogrupyje užėmė IV-ąją vietą, Lietuvoje bendroje įskaitoje dalijosi 12-16 vietas ir iškovojo 84 įskaitinius taškus.

„Saulės“ pagrindinės mokyklos futbolininkės, treniruojamos V. Kapčiaus, pogrupio varžybose užėmė II vietą/Donato Savulionio nuotrauka