Jaunieji Druskininkų tinklininkai iškovojo pirmąjį sidabro medalį

Balandį į treniruočių procesą sugrįžę Druskininkų sporto centro tinklinio komandos berniukai bendru sutarimu priėmė iššūkį deleguoti keturis stipriausius komandos sportininkus atstovauti Druskininkams Lietuvos vaikų berniukų U13 tinklinio čempionate.

Jaunieji tinklininkai kartu su treneriu E. Suchaneku džiaugiasi iškovota antrąja vieta ir spindinčiais sidabro medaliais/Druskininkų sporto centro archyvo nuotrauka

Birželio 22 d. į Druskininkų sporto centrą sugužėjo didžiausių Lietuvos tinklinio miestų – Vilniaus (SM „Tauras“), Kauno (SM „Startas“) ir Panevėžio sporto centro atstovai. Čempionatas surengtas MINI tinklinio formatu, žaidžiant 4 prieš 4.

Įtemptoje kovoje rezultatu 1:2 nusileidę tik Kauno sporto mokyklos „Startas“ tinklininkams, Druskininkų jaunieji sportininkai Ignas Volkovas, Ikaras Lukaševičius, Karolis Dumbliauskas ir Benediktas Stasiulionis džiaugėsi iškovota antrąja vieta, spindinčiais sidabro medaliais. Pasibaigus varžyboms, tapo aiškų – tik atkakliausiems pavyksta pasiekti tikslą ir tik nuoširdus darbas treniruočių metu vainikuojamas sėkme.

Nuoširdžiai tikime, kad tai – tik pirmoji jaunųjų tinklininkų pergalė, kuri ne tik motyvuos juos toliau gilintis į tinklinio paslaptis, bet ir patrauks prie komandos prisijungti iššūkių ir aktyvių veiklų nebijančius 2008 m. gimusius ir jaunesnius berniukus.

Druskininkų sporto centro tinklininkai nuoširdžiai dėkoja tėveliams ir visai Druskininkų sporto bendruomenei už palaikymą, sudarytas sąlygas sportuoti, augti ir garsinti Druskininkus. Kartu mes komanda! Mes už Druskininkus!

Druskininkų sporto centro informacija