Druskininkus atstovausiantiems „Ryterna modul Mototourism rally“ dalyviams įteiktos vėliavos

Praėjusį ketvirtadienį Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius susitiko su druskininkiečiais, dalyvaujančiais komandiniame nuotykiniame ralyje po visą Lietuvą „Ryterna modul Mototourism rally“.

Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas L. Urmanavičius susitiko su druskininkiečiais, dalyvaujančiais komandiniame nuotykiniame ralyje po visą Lietuvą „Ryterna modul Mototourism rally“/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Į susitikimą atvykusių komandų atstovams mero pavaduotojas linkėjo sėkmės ir kiekvienai komandai įteikė po vėliavą. Ralis startavo rugpjūčio 18 dieną, jame Druskininkams atstovavo 4 komandos: „Druskų dzūkai“ (Reda Burbė, Gediminas Satkus, Mindaugas Motiejūnas, Laimonas Stonkus, Aistė Stonkienė, Andrius Petrauskas, Kristina Buraitė), „TORES“ (Mindaugas Akelis, Povilas Barysas, Antanas Mikalonis, Vygantas Akelis, Mindaugas Matulevičius), „Kelių vaiduokliai“ (Andrius Klusikas, Darius Šapoka, Robertas Kalenda, Egidijus Pečiukonis, Vilbertas Soraka), „Soft enduro group“ (Darius Kanapinskas, Žygimantas Kanapinskas, Romualdas Kličius, Vytenis Navickas, Julija Krištolaitytė).

„Ryterna modul Mototourism rally“ – išskirtinis 100-mečio maršrutas, kuriamas kartu su istorikais – prof. dr. Aleksiejumi Luchtanu ir kitais, padedant ekspertams iš Kultūros paveldo departamento, muziejų, bendruomenių, turizmo informacijos centrų darbuotojams. Į kultūrinio ralio maršrutą pateks objektai, susiję su Valstybės šimtmečiu, Europos kultūros paveldo metais, Krašto gynyba ir partizanų kovomis bei jų vadu Adolfu Ramanausku-Vanagu, Tėvo Stanislovo gyvenimu.

Tradiciškai jau ketvirtą kartą kelionėje ralio dalyvių laukė mažosios kultūros sostinės, tarp kurių – ir Viečiūnai.

Ralis organizuotas Baltijos kelio dienos išvakarėse. Ir tai nėra atsitiktinumas. Būtent ši mintis ir įkvėpė jo pradžią prieš aštuonerius metus. Tai lyg nauja Baltijos kelio versija – žmonių, kuriems rūpi jų kraštas iniciatyva. Tik šį kartą simbolinis susikibimas rankomis vyksta, apjuosiant Lietuvą motociklais ir sukuriant savą Baltijos kelio maršrutą. Jungtis gali kiekvienas, iš bet kurios Lietuvos vietos. Net jeigu nevairuoji motociklo, gali sėsti į kitą transporto priemonę ir atvykti į vieną motociklų lankomą objektą, susitikti, gyvai paspausti ranką. Junkis prie tų, kuriems rūpi.

 

Parengta pagal Druskininkų  savivaldybės informaciją