Druskininkuose ir toliau bus ugdomi jaunieji krepšinio talentai

Šią savaitę savivaldybėje apsilankė ir su Druskininkų savivaldybės vadovais susitiko Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas, generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas bei LSC sporto komplekso „Druskininkai“ vadovas Arnas Argustas, Druskininkų sporto centro vadovas Gintaras Šikšnys.

Susitikime buvo aptarti „Merginų krepšinio centro“ auklėtinių pasiekimai, savivaldybės ir Lietuvos krepšinio federacijos bendradarbiavimo rezultatai bei ateities planai ir perspektyvas / Edgaro Tamkevčiaus nuotrauka

Susitikime aptarti praėjusiais metais Druskininkuose įkurto „Merginų krepšinio centro“ auklėtinių pasiekimai, savivaldybės ir federacijos bendradarbiavimo rezultatai bei ateities planai ir perspektyvos.

„Prieš metus pasirašėme sutartį dėl aukšto meistriškumo merginų krepšinio programos įgyvendinimo Druskininkuose. Tai unikalus, vienintelis Lietuvoje projektas, kurį savivaldybė įgyvendina kartu su federacija ir įmone „Agrokoncernas GDP“. Juo mes siekiame suteikti jaunimui galimybę ugdyti savo sportinį potencialą – turime tikslą užauginti moterų krepšinio profesionales, olimpietes. Pirmųjų metų rezultatai džiugina – merginos tobulėja, skina pergales, pateisina į Druskininkus atvykstančių aukštos kvalifikacijos trenerių lūkesčius. Ačiū Lietuvos krepšinio federacijai už bendrą darbą, profesionalumą, įdirbį, populiarinant Druskininkų Merginų krepšinio centrą, visus kartu nuveiktus darbus ir jų tęstinumą“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

„Merginų krepšinio centras“ įkurtas LSC sporto komplekse „Druskininkai“, merginos čia gyvena, treniruojasi, mokosi mūsų mokyklose.

Šiuo metu Druskininkų „Merginų krepšinio centre“ profesionalių krepšinio aukštumų siekia 23 merginos iš Kauno, Alytaus, Šiaulių, Telšių, Vilniaus ir kitų miestų.

Susitikime su Lietuvos krepšinio federacijos atstovais buvo aptarti planai Druskininkuose organizuoti įvairaus amžiaus merginų ir vaikinų rinktinių treniruotes, taip pat į Druskininkus sugrąžinti  pagrindinį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasirengimą, diskutuota dėl rinkodaros priemonių, taip pat kalbėta apie galimybes kurti profesionalią druskininkiečių merginų krepšinio klasę – tai būtų puikus šansas mūsų bendruomenės jaunimui siekti sporto aukštumų.