Druskininkų savivaldybei reikalingų specialybių sąraše – žiemos sporto trenerio pareigybė

Praėjusią savaitę posėdžiavusi Druskininkų savivaldybės Taryba pritarė, kad Druskininkams reikalingų profesijų sąrašą papildytų dar viena – žiemos sporto trenerio – pareigybė.

Druskininkams reikalingų profesijų sąrašą papildė žiemos sporto trenerio pareigybė/„Snow Arena“ archyvo nuotrauka

„Druskininkuose yra labai stipri žiemos sporto bazė ir unikalios programos, skirtos tam, kad mūsų savivaldybės vaikai užaugtų, pažinę žiemos sporto galimybes. Tam, kad bazė būtų išnaudota maksimaliai, o vaikai pasiektų kuo geresnių rezultatų, yra būtina užtikrinti kvalifikuotų trenerių pagalbą. Ši specialybė tikrai patraukli. Manau, jog galimybė, kad studijų kainą ar stipendiją finansuotų Savivaldybė, paskatins jaunuolius pasirinkti būtent šią studijų kryptį“, – sakė Švietimo skyriaus vedėja D. Brown.

Švietimo skyriaus vedėja taip pat pažymėjo, kad šiuo metu yra planuojamas 2021 m. biudžetas, kuriame numatytos ir lėšos Studentų rėmimo programai.

„Paraiškas studentų rėmimo programai bus galima teikti antroje metų pusėje, apie tai informuosime viešai. Druskininkams reikalingos specialybės išlieka tos pačios, kurias patvirtinome praėjusiais metais. Tai: specialusis pedagogas, logopedas, psichologas, asmens ir visuomenės sveikatos vadybininkas, ikimokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo, rusų kalbos, etikos, istorijos, chemijos, fizikos mokytojai bei gydytojai – psichiatras, vaikų psichiatras, psichoterapeutas, neurologas, anesteziologas-reanimatologas, vidaus ligų gydytojas, šeimos gydytojas. O nuo šiol – ir žiemos sporto treneris“, – sakė D. Brown.

Primename, kad praėjusių metų rudenį Druskininkų savivaldybės Taryba patvirtino Studentų rėmimo programą, Druskininkams reikalingų specialybių sąrašą bei sudarė atrankos komisiją, kuri atrinko pirmuosius programos dalyvius – buvo pasirašytos 7 sutartys.

Pasirašius sutartį, Savivaldybė kompensuos apmokėjimą už studijas – iki 2 tūkst. eurų per metus. Jei studentui už studijas mokėti nereikia, tuomet, pasirašius sutartį, Savivaldybė jam kas mėnesį mokės stipendiją. Baigę studijas, absolventai turės įsipareigoti atidirbti Druskininkų savivaldybėje veikiančioje įstaigoje tiek metų, kiek metų jam buvo mokama studijų stipendija arba kompensacija už studijas.

Būsimą darbdavį galima susirasti ir prieš pradedant studijas, ir jau studijuojant – rinktis galima ne tik biudžetines ar viešąsias įstaigas, bet ir verslo sektorių.