Tuščio kambario kampo išnaudojimas

Turbūt pas daug ką kambariuose yra tuščias kampas, kuris atrodo nereikalingas. Dažniausiai jis būna pamirštas ir pilnas dulkių. Tačiau, yra būdų, kaip tokį kampą galima išnaudoti prasmingai. Dalinamės specialistų patarimais, kaip tai padaryti.

Šviesos šaltinio įrengimas

Sluoksniuotas apšvietimas yra vienas iš svarbiausių bet kurio kambario interjero dizaino aspektų. Svarbu, kad iš skirtingų šaltinių, skirtinguose lygiuose sklandžiai pasklistų šviesa. Šiuo atveju pakankamai dažnai pastatomi šviestuvai yra nuvertinami. Kitaip jie dar vadinami – toršerais.

Kiekvienas jų pasižymi tam tikrais bruožais kaip ir meno kūriniai. Įjungus šie šviestuvai taip pat suteiks spindesį baldui, kuris yra šalia. Priklausomai nuo Jūsų kambario, gali tikti ir bet koks kitas šviesos šaltinis, pavyzdžiui pakabinamas arba stalinis šviestuvas.

Baldų pastatymas

Jeigu turite didžiulį tuščią kampą, verta pagalvoti apie papildomo baldo pastatymą jame. Puikus pavyzdys būtų minkšti kampai su miegamojo funkcija. Taip Jums nereikės galvoti, kur pas Jus apsistoję svečiai gali permiegoti. Jeigu tiek vietos neturima, tiktų ir papildoma kėdė ar mažas staliukas, ant kurio būtų galima padėti prieš tai minėtą stalinį šviestuvą.

Užpildymas augalais

Šis būdas tiks bet kokio dydžio kampams kambaryje užpildyti. Pastatykite ten gėlę vazone. Ji interjerui suteiks gyvybės. Taip pat galite siekti ir maksimalizmo – pasirinkite didelį augalą su dideliais lapais. Taip Jūsų pastangos užpildyti tuščią kambario erdvę, neliks nepastebėtos. Svarbiausia, kad kambaryje būtų bent šiek tiek iš lauko sklindančios natūralios šviesos.

Zonos prie lango išnaudojimas

Viena iš interjero specialistų labiausiai mėgstamų kambario kampų dekoravimo idėjų – zonos prie lango pavertimas poilsio vieta. Tad jei kambario langas yra prie pat kampo, pagalvokite apie tai, kaip po juo pastatyti vadinamą lango sėdynę arba tiesiog pailgą pufą. Tai yra vienas iš efektyviausių būdų, kaip užpildyti tuščią erdvę. Toks baldas įneš į Jūsų kambarį prabangos ir padės sukurti puikią vietą poilsiui.

Taigi, jeigu kokiame nors tuščiame kambario kampe kaupiasi dulkės, kodėl nepasinaudojus galimybe jį išnaudoti? Nuvalykite dulkes ir „išspauskite“ kiek galite iš savo kambario! Remiantis straipsnyje pateiktais patarimais, užpildyti šią tuščią erdvę nebus sunku.