Medicinos darbuotojų dienos proga – medeliai nuo policijos pareigūnų

Minint Medicinos darbuotojų dieną, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenė padėkojo ir pasveikino medikus jų profesinės šventės proga. Norėdami įprasminti šią padėką, policijos vadovai kartu su medicinos įstaigų atstovais visoje Alytaus apskrityje prie gydymo įstaigų pasodino medelius. Prie Druskininkų ligoninės japonišką magnoliją drauge su Chirurgijos skyriaus vedėju Vytautu Kvedaru pasodino Druskininkų policijos komisariato viršininkas Gintaras Krasnickas.

Prie Druskininkų ligoninės japonišką magnoliją drauge su Chirurgijos skyriaus vedėju V. Kvedaru pasodino Druskininkų policijos komisariato viršininkas G. Krasnickas/Laimos Rekevičienės nuotrauka

Medis – stiprybės ir nepailstamas energijos šaltinis, simbolizuojantis gamtos atsinaujinimą ir gyvybę. Tikimasi, kad, įveikus koronavirusinę infekciją, šie medžiai visiems primins apie policijos pareigūnų ir medikų susitelkimą, atsidavimą ir bendras pastangas, kovojant dėl visuomenės sveikatos.

Alytaus apskrities prižiūrimos teritorijos miestuose prie ligoninių ir poliklinikų augs ir žydės vienuolika, draugystę ir bendradarbiavimą liudijančių, medžių: šermukšnių, gudobelių, beržų, liepų, magnolijų ir kitų.

„Gerbiami žmonės baltais chalatais, gyvename keistais ir neramiais laikais. 2020-ieji mums visiems, o ypač Jums, medikams, buvo beprotiškai sunkūs. Žemai Jums lenkiamės ir plojame: už kovą, su nematomu baisiuoju priešu, daužančiu žmonių likimus.

Siunčiame didelę padėką gydytojams, seselėms, visam medicinos personalui: už rūpestį, už nušluostytas ašaras, pasakytą padrąsinantį žodį, už didelį pareigingumą, už pasiaukojimą, dėmesį ir globą, už Jūsų drąsą, už Jūsų rankas, kurios apkabina kiekvieną ligonį, už Jūsų akis ir nuovargio raukšleles Jūsų veiduose.

Didžiausia pagarba Jums! Linkime stiprybės, ištvermės šiuo kritiniu laikotarpiu ir emocinės tvirtybės atliekant šį kilnų, sunkų ir atsakingą darbą. Ačiū, už išsaugotą žmogiškumą. Ačiū už išgelbėtas gyvybes! Sveikatos Jums, nematomo fronto kariai!

Žinokite, kad už ligoninės durų yra daug Jus palaikančių žmonių, besimeldžiančių už Jus ir Jūsų sveikatą, suprantančių ir palaikančių.

Su profesine švente Jus! Lai šie metai būna fiziškai ir dvasiškai lengvesni! Saugokite save taip, kaip saugote mus“, – tokiais žodžiais Medicinos darbuotojų dienos proga medikus pasveikino Alytaus apskrities policijos darbuotojų kolektyvas.

„Nuoširdžiai viso personalo vardu dėkoju Alytaus apskrities ir Druskininkų policijos komisariatams už parodytą dėmesį ir originalų sveikinimą. Labai džiaugiamės puikiu bendradarbiavimu ir tą labai vertiname“, – sakė Druskininkų ligoninės direktorė Evelina Raulušaitienė.

„Mano Druskininkai“ informacija