„Lynų kelias“ veiklą atnaujins jau šį savaitgalį

Ekologiška transporto priemonė „Lynų kelias“ atveria savo kabinų duris miesto gyventojams ir svečiams jau šį savaitgalį. 130 dienų nebuvo galimybės pamatyti kurortą iš paukščio skrydžio, o dabar ji vėl atsiveria.

Į išsiilgtą kelionę lynų keliu per Nemuną kol kas bus galima leistis savaitgaliais – balandžio 23, 24, 25, 30 ir gegužės 1 bei 2 dienomis. O pirmųjų svečių „Lynų kelias“ laukia jau rytoj, balandžio 23 dieną, nuo 10 ryto iki 17.45 vakaro.

130 dienų nebuvo galimybės pamatyti kurortą iš paukščio skrydžio, o dabar ji vėl atsiveria/UAB „Kautros“ keltuvai archyvo nuotrauka

„Esame pasiruošę saugiai, laikydamiesi Vyriausybės, Sveikatos apsaugos ministerijos ir operacijų vadovo sprendimų veikti. Tikimės ir atvykstančių keleivių sąmoningumo dėl atstumų laikymosi bei kaukių dėvėjimo. Tik visi kartu, bendromis jėgomis galime judėti pirmyn ir bandyti susigrąžinti galimybę keliauti, pramogauti, mėgautis gyvenimu“, – sakė UAB „Kautros keltuvai“ direktorius Gintautas Pakusas. Jis informavo, kad praėjusių metų rudenį įmonės įsigyta šiuolaikiška rūko sistema kabinų dezinfekcijai pasiruošta naudoti ypač dažnai, kad būtų užtikrintas maksimalus keleivių ir darbuotojų saugumas.

„Lynų kelio“ kolektyvo planuose – ir naujo bilieto dviem kelionėms – oro ir vandens transportu – pristatymas keleiviams gegužės mėnesį. „Atsižvelgdami į keleivių srautus, kito mėnesio pradžioje spręsime dėl darbo dienų gegužės mėnesį“, – sakė G. Pakusas.

UAB „Kautros keltuvai“ informacija