„Lynų kelias“ paminėjo penktąjį gimtadienį

Praėjusį penktadienį vienintelis Lietuvoje „Lynų kelias“ šventė penktąjį gimtadienį ir savo lankytojams padovanojo daugybę gerų įspūdžių. Jau tapo įprasta, kad per kiekvieną gimtadienį UAB „Kautros keltuvai“ paskelbia akciją ir Druskininkų gyventojams bei miesto svečiams pasiūlo galimybę išmėginti unikalią pramogą už simbolinę kainą. Taigi ir šiemet, pasinaudoję pasiūlymu, į Druskininkus pažiūrėti iš paukščio skrydžio sumanė nemažai druskininkiečių.

Per kiekvieną gimtadienį UAB „Kautros keltuvai“ paskelbia akciją ir Druskininkų gyventojams bei miesto svečiams pasiūlo galimybę išmėginti unikalią pramogą už simbolinę kainą/Roberto Kisieliaus nuotraukos

„Mes visada stengiamės nudžiuginti ne tik miesto svečius, bet ir pačius druskininkiečius. Kviesdami persikelti „Lynų keliu“ už simbolinę kainą, norėjome, kad žmonės nors trumpam ištrūktų iš namų, pasigėrėtų gražiais Druskininkų peizažais. Tikimės, kad pasižiūrėjus į šventiškai išdabintą miestą iš viršaus, jiems nepritrūks optimizmo išgyventi šį visiems nelengvą laikotarpį“, – sakė UAB „Kautros keltuvai direktorius Gintautas Pakusas.

UAB „Kautros keltuvai direktorius G. Pakusas: „Norėjome, kad žmonės nors trumpam ištrūktų iš namų, pasigrožėtų puikiais Druskininkų peizažais“/Roberto Kisieliaus nuotrauka

Jis pasidžiaugė, kad karantino metu sulaukiama keleivių. „Žinoma, žmones skatiname nesibūriuoti. Stengiamės, kad jie būtų toliau vieni nuo kitų. Jeigu iki karantino gondolos kildavo, sulaukus bent keturių keleivių, tai dabar perkeliame ir vieną žmogų. Mums svarbu, kad žmonės patirtų bent kiek džiaugsmo, pasinaudotų Druskininkuose siūloma unikalia pramoga. Manau, kad pozityvios emocijos tikrai stiprina imunitetą ir padeda išvengti ligų. Esame pilni vilties, pilni tikėjimo. Ir tvirtai žinome – visada taip nebus! Visi žinome, kad mūsų gyvenimas susideda iš pakilimų ir nusileidimų. Gyvename geromis nuotaikomis, saugome save ir savo klientus. Laimė, iki šiol įmonėje nebuvo COVID-19 atvejų, labai stengiamės, kad susirgimų išvengtume“, – kalbėjo G. Pakusas.

Bendrovės „Kautros keltuvai“ serviso vadovas Ruslanas Revenka pasakojo, kad pastarieji metai „Lynų keliui“ metai buvo gana ramūs: „Džiugino tai, kad klientai buvo labai atsakingi, rūpinosi savo ir aplinkinių sveikata. Dažniausiai šia pramoga naudojosi šeimos, kurios drąsiai lipdavo į lynų keltuvus ir džiaugėsi smagia pramoga.

O mes tikrai laikomės visų saugumo reikalavimų, rūpinamės keleivių sveikata. Neseniai pradėjome kabinas dezinfekuoti rūko sistema. Visada džiaugiamės klientais, kurie nori iš aukštai pamatyti Druskininkus ir per Nemuną persikelti „Lynų keliu“. Šiuo metu ir kėlimosi greitis sulėtintas iki 2,5 metrų per sekundę, keliamasi daug ilgiau, taigi ir gerų emocijų patiriama daugiau“.

Na, o druskininkiečiai praėjusią savaitę neatsispyrė pagundai pažvelgti į Druskininkus iš paukščio skrydžio ir mielai pasinaudojo „Lynų kelio“ pasiūlymu per Nemuną persikelti už simbolinę kainą.

Regina ir Viktoras Kriaučiūnai: „Lynų keliu“ keliamės kasmet. Pavyzdžiui, paslidinėti į „Snow Areną“. Nereikia važiuoti nuosavu automobiliu. O svarbiausia – galime grožėtis nuostabia Druskininkų gamta. Iš viršaus geriausiai matosi, koks gražus mūsų miestas ir apylinkės! O šiandien esame čia todėl, kad šiandien „Lynų kelio“ jubiliejus – penkeri metai. Norime pažiūrėti, kaip Druskininkai pasikeitė, kas naujo, kaip miestas iš viršaus atrodo. Kai anksčiau keldavomės, nebuvo pandemijos, buvo minios žmonių. O šiandien jų tikrai daug mažiau. Manome, kad reikia palaikyti šituos nuostabius žmones, kurie suteikia mums tokią pramogą.

Labai norisi jiems palinkėti, kad „Lynų kelias“ klestėtų, ir jau pavasarį prie jo nusidriektų didžiulės eilės.

Lina ir Matas: „Kasmet stengiamės pasinaudoti šia pramoga. Dabar pas mane svečiuojasi anūkas, sumaniau jį nudžiuginti šia pramoga.

Smagu, kad mieste yra „Lynų kelias“, žmonės jį mėgsta. Daugelis miesto svečių būtinai jį išmėgina ir pamato miestą iš aukštai.

Juk niekur kitur Lietuvoje tokios pramogos nėra.“ 

Marija ir Regina: „Žinojome, kad šiandien „Lynų kelio“ gimtadienis, todėl ir atėjome pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu druskininkiečiams. Dabar turime daug laisvo laiko, taigi nusprendėme pasisemti gerų emocijų ir prasiblaškyti. Matome, kad ir žmonių mažiau, taigi jaučiamės labai saugiai“.