Išlydėtos Druskininkams „Ryterna modul Mototourism rally“ atstovausiančios komandos

Praėjusį penktadienį Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas ir mero patarėjas Simonas Kazakevičius susitiko su druskininkiečiais, dalyvausiančiais komandiniame nuotykiniame ralyje po visą Lietuvą „Ryterna modul Mototourism rally“.

Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas ir jo patarėjas S. Kazakevičius į kelionę palydėjo komandiniame nuotykiniame ralyje po visą Lietuvą „Ryterna modul Mototourism rally“ dalyvavusius druskininkiečius/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Į susitikimą atvykusių komandų atstovams meras palinkėjo sėkmės, ištvermės ir kuo daugiau gerų įspūdžių: „Man labai smagu, kad druskininkiečiai yra savo krašto ambasadoriai. Komandų atstovams įteikiau simbolines dovanas – Druskininkų vėliavas ir marškinėlius. Ralio metu jie ne tik varžysis, bet ir garsins Druskininkus. Linkiu sėkmingo starto, saugaus kelio ir sėkmės!“

Rugpjūčio 22 dieną prasidėjusiame ralyje Druskininkams atstovavo 4 komandos: „Už Druskininkus!“ (Artūras Skausmenis, Aivaras Kadziauskas, Eimantas Radzvilavičius, Vladas Radzvilavičius), „Druskiniai“ (Ignas Marcinonis, Karolis Lukšys), „Kelių vaiduokliai“ (Andrius Klusikas, Darius Šapoka), „TORES 5“ (Povilas Barysas, Antanas Mikalonis, Vygantas Akelis, Mindaugas Matulevičius, Mindaugas Akelis).

„Ryterna Modul Mototourism Rally“ (MTR) – tai intelektualus, kultūrinis, pažintinis, nuo 2011 metų organizuojamas mototuristinis ralis, kurio metu dalyviai važiuoja motociklais po visą Lietuvą, aplanko kultūros, paveldo ir kitas vertingas krašto vietoves ir už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Komanda, surinkusi daugiausiai taškų, laimi.

Renginys organizuojamas Baltijos kelio dienos išvakarėse. Ir tai nėra atsitiktinumas. Būtent ši mintis prieš devynerius metus ir įkvėpė renginio pradžią. Tai – lyg nauja Baltijos kelio versija, sujungianti žmonės, kuriems rūpi jų kraštas. Tik simbolinis susikibimas rankomis vyksta, apjuosiant Lietuvą motociklais ir sukuriant savo Baltijos kelio maršrutą. Prisijungti gali kiekvienas bet kurios šalies vietovės gyventojas. Net nevairuojantys motociklo gali sėsti į kitą transporto priemonę ir atvykti į vieną iš motociklininkų lankomą objektų susitikti, gyvai paspausti ranką.