Druskininkų LIONS moterų klubas dalyvavo labdaros akcijoje „Svarbi kiekviena diena“

Druskininkų LIONS moterų klubas kartu su Lietuvos LIONS klubų asociacija aktyviai dalyvavo prekės ženklo „Always“ akcijoje „Svarbi kiekviena diena“. Ja siekiama sumažinti higieninių priemonių įsigijimo problemą Lietuvoje. Šią akciją galėjo paremti kiekvienas, pirkdamas higieninius paketus „Always“. Pasibaigus akcijai, buvo paaukota 380 000 higieninių paketų.

„Atgimimo“ mokykloje, į kurią buvo atvežta labdara, susirinko Druskininkų LIONS moterų klubo narės bei švietimo įstaigų sveikatos priežiūros specialistės/Asmeninio archyvo nuotrauka

Druskininkų LIONS moterų klubas, dalyvaudamas akcijoje „Svarbi kiekviena diena“, surinko 80 dėžių (800 pakuočių) ir jas paskirstė visoms mokykloms pagal pateiktą poreikį. Kovo 24 d. į „Atgimimo“ mokyklą, kur buvo atvežta labdara, susirinko Druskininkų LIONS moterų klubo narės bei visų švietimo įstaigų sveikatos priežiūros specialistės. Trumpas renginys organizuotas lauke, prie mokyklos, laikantis visų COVID-19 saugos reikalavimų. Klubo prezidentė Vita Adomavičienė pristatė paramos mokykloms idėją ir atsakė į rūpimus klausimus. Mokyklų atstovai išsivežė labdarą į savo mokyklas. Viena gautos labdaros dalis bus išdalinta mergaitėms, o kita – sveikatos priežiūros kabinetams.

Labdarą pristatė Druskininkų LIONS moterų klubo prezidentė V. Adomavičienė ir valdybos narė I. Juozaponienė/Asmeninio archyvo nuotrauka

Tai jau ne pirma šios kadencijos Druskininkų LIONS moterų klubo organizuota labdaros akcija. Mūsų klubas nuolat ieško būdų, kaip padėti mūsų Savivaldybės vaikams.

Finansinę paramą jau skyrėme šeimoms, auginančioms neįgalius vaikučius, dienos centrui „Padėkime vaikams“.

Druskininkų LIONS moterų klubo informacija