Apie įmonę Kauno Gelžbetonis

Betonas yra viena iš labiausiai paplitusių statybinių medžiagų nuo senovės Romos laikų. Nuo to laiko gelžbetoninių konstrukcijų (RC) ir gelžbetonio gaminių (RC) principai nepasikeitė. Tačiau šiandien yra daugybė betono rūšių, verta sutelkti dėmesį į tas konstrukcijas ir gaminius, kuriuos galima gaminti ir naudoti privačiuose pastatuose. Kartais „betonu“ vadinami atsitiktinai išmetami akmenys, šiek tiek sulyginami su praėjusių metų cemento ir šlako tirpalu, tačiau toks sprendimas toli gražu nėra aukštos kokybės betonas. Betono savybės priklauso nuo trijų veiksnių: cemento rūšies, komponentų proporcijos ir priedų buvimo. Statyboms reikalingos tik aukštos kokybės statybinės medžiagos, kurias rasite kaunogelzbetonis.lt.

Kas yra Kauno Gelžbetonis?

Išgirdę žodžius „betonas“ arba „gelžbetonis“, net ir praradę tiesioginį ryšį su įmonės produktais ir paslaugomis, dažniausiai pagalvojame apie pastarąjį pavadinimą. Ne veltui UAB „Kauno gelžbetonis“ savo veiklą pradėjo 1963 m. ir nuo pat pradžių pagrindinis veiklos tikslas buvo analizuoti ir pritaikyti naujas technologijas savo veikloje bei atkreipti dėmesį į augančius ir besikeičiančius klientų poreikius.

UAB „Kauno gelžbetonis“ yra statybinių medžiagų ir konstrukcijų gamybos įmonė, sėkmingai veikianti daugiau nei 5 dešimtmečius. Bendrovė gamina surenkamojo betono ir gelžbetonio gaminius, paruoštą betoną, plieno ruošinius ir betoninius aplinkos tvarkymo komponentus. Siekdama patenkinti rinkos paklausą ir gaminti produktus, atitinkančius Europos kokybės standartus, įmonė teikia didelę reikšmę naujų technologijų paieškai ir diegimui.

  • Nors mūsų šalyje gausiais mineralų lobiais pasigirti negalima, mes turime giliai po žeme paslėptus lobius. Tai yra žvyras ir smėlis, kurie yra betono komponentai. Šią medžiagą, kaip vieną populiariausių statybose, paklausti, tikriausiai įvardintų ir mūsų seneliai.

Betonas  yra dažnas šiuolaikinių statybų lankytojas, dėl to yra puiki medžiaga ir ją reikia vertinti. Iš tikrųjų taip yra, o gelžbetonio ir betono gaminiai – pagrindinė UAB „Kauno gelžbetonis“ veikla  – ne tik išlaikė laiko išbandymą, bet, matyt, įrodė šios medžiagos kokybę ir naudojimą statybos sektoriuje.  Akivaizdu, kad betonas ir gelžbetonis, kaip ir bet kuri kita medžiaga, nustebina daugumą savo gera kokybe. Vertinant UAB „Kauno gelžbetonis“ patirtį savo rinkoje bei aukštą šio siūlomų produktų paklausą, akivaizdu, jog įmonė gali būti ir patikimas jūsų statybų partneris.

Šiuo metu UAB „Kauno gelžbetonis“ teikia šias paslaugas:

  • Gaminamų betono mišinių pristatymas į statybvietę automobilinėmis 6-10 m3 betono maišyklėmis.
  • Betono mišinių pristatymas automaišykle ir padavimas į klojinius betono siurbliu.
  • Aplinkos tvarkymo elementų (grindinio trinkelių, šaligatvio plytelių, kelio ir vejos bortų, tvoros elementų) pristatymas ir iškrovimas.
  • Nestandartinių surenkamų betono ir gelžbetonio gaminių gamyba pagal individualius užsakovų darbo brėžinius.

Priežastys, lemiančios Kauno Gelžbetonio populiarumą statybų srityje

Nesvarbu, ar kalbame apie gyvenamuosius, ar pramoninius ir komercinius pastatus, juose ir aplink juos pamatysime daugybę betono konstrukcijų. Kai kurie, pavyzdžiui, gėlių vazonai ar skulptūros, yra estetinė detalė, o kiti, pavyzdžiui, pamatai ar pertvaros, turi turėti didžiulį fizinį svorį tikrąja prasme, dėl to betono gaminiai yra itin populiarūs bei mėgiami daugelio žmonių, kadangi pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu.

Betonas yra medžiaga, pasižyminti turtingomis savybėmis, lemiančiomis jo populiarumą ir ilgaamžiškumą. Tai ypač patvari, tvirta ir stabili medžiaga. Be to, ši parinktis išsiskiria ekologiškumu ir paskutiniu, bet ne mažiau svarbiu aptarnavimo paprastumu. Nereikia aukoti savęs: betonas išliks gražus ir patvarus be ypatingos priežiūros. Savaime suprantama, kad šią savybę labiausiai vertina moterys, kurios prisiima pagrindinę švaros ir tvarkos palaikymo užduotį.