5 mitai, kuriuos dažniausiai girdime apie lauko baldus

Lauko baldus noriai naudoja visi, turintys bent šiek tiek vietos savo kieme ar terasoje, tačiau kai reikia juos pasirinkti, sunku susigaudyti tarp visų pateikiamų patarimų. Ne paslaptis, jog daugelis jų yra apipinti įvairiausiais mitais, kuriuos šį kartą ir pabandysime paneigti.

1. Lauko baldams nereikia priežiūros. Jei manote, kad įsigiję naujus lauko baldus, prie jų galėsite nebeprisiliesti, smarkiai klystate – kaip ir bet kokiems kitiems daiktams, jiems taip pat prireiks Jūsų priežiūros. Sezono metu užteks nuvalyti besikaupiančias dulkes, tačiau artėjant žiemai, priklausomai nuo pasirinktos medžiagos, teks pagalvoti apie sandėliavimą, patikimus uždengimus ar papildomą impregnavimą. Žinoma, visi šie procesai yra nesudėtingi, tačiau šiek tiek laiko paskirti reikės.

2. Jei keli lauko baldai atrodo kone identiškai, labiau verta pirkti pigesnius. Nors tai nėra labai dažna situacija, tačiau tikrai pasitaiko atvejų, kuomet lauko gultai, kėdės ar bet kurie kiti gaminiai yra panašaus stiliaus, tačiau jų kainos ženkliai skiriasi. Logiška, jog daugeliui kyla noras pirkti pigesnius variantus, tačiau iš tiesų nereikėtų skubėti – pirmiausia išsiaiškinkite, kas sąlygoja mažesnę jų kainą.

Labai dažnai nutinka taip, jog pigesniems lauko baldams naudojamos kiek prastesnės kokybės žaliavos, todėl tikėtina, kad tokiu sprendimu džiaugsitės pakankamai trumpai – pagalvokite, ar iš tiesų verta taip daryti.

3. Norint sukurti jaukų eksterjerą, reikia labai daug išmanyti. Perskaičius įvairius patarimus, gali pasirodyti, kad išplėtoti jaukią sodo ar terasos aplinką gali tik patyrę profesionalai – jei kada girdėjote ką nors taip sakant, galite būti ramūs: tai absoliutus mitas. Kiekvienas gali tapti savo sodo stilistu – svarbiausia pasirinkti stilingus ir funkcionalius baldus, pasistengti juos suderinti tarpusavyje ir atsižvelgti į turimą vietą. Tiek tikrai pavyks padaryti!

Taip pat labai dažnai siūloma vadovautis vyraujančiomis tendencijomis, tačiau iš tiesų į jas reikėtų žiūrėti atsargiai – ne visi sprendimai dailiai atrodys būtent Jūsų terasoje ar kieme. Be to, mados nuolat kinta, todėl kur kas geriau investuoti į laikui nepavaldžius, Jums patiems žavingai atrodančius sprendimus!

4. Ratano baldų kaina yra pernelyg didelė. Tokius gandus dažniausiai skleidžia tie, kuriems neteko susidurti su šiais gaminiais – pinti lauko baldai išsiskiria vienu optimaliausių kainos ir kokybės santykių, todėl dėl šio aspekto tikrai nereikėtų nerimauti. Negalėtume išskirti nei vienos baldų medžiagos, kuri būtų „perdėtai“ brangi – jų vertė nustatoma pagal tvarumą ir ilgaamžiškumą.

5. Renkantis lauko baldus, teks ieškoti kompromisų tarp stiliaus, kainos ir kokybės. Šiais laikais nesunku surasti visas šias savybes turinčius lauko baldų modelius, todėl Jums nebereikės galvoti, ar norite, jog šie gaminiai būtų stilingi ir tvirti, ar geriau – pigūs ir gražūs. Todėl pamatę baldus, kurie Jums patinka tik iš dalies, neturėtumėte ties jais apsistoti – paskyrę daugiau laiko paieškoms, nesunkiai surasite tokius gaminius, kurie visapusiškai pateisins visus Jūsų lūkesčius. Gausų lauko baldų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Nustoję tikėti šiais mitais, daug efektyviau išsirinksite lauko baldus, o dėl savo sprendimų dar ilgai neteks gailėtis. Norisi, kad šie gaminiai tarnautų ne vieną sezoną – jei rinksitės atsakingai, šį norą lengvai paversite realybe!