Jaunimas laiką smagiai leido JUC organizuotoje stovykloje

Birželio 29-liepos 3 dienomis Druskininkų jaunimo užimtumo centre praskriejo dar viena įspūdžių kupina vaikų vasaros stovykla. Stovyklautojų teigimu, stovykloje praleistos dienos jiems buvo geriausios per visą vasarą.

Stovyklos vadovės Aistė ir Gerda suplanavo įvairias edukacines veiklas. Stovyklautojų laukė susipažinimo ir komandiniai žaidimai, pramogos batutų parke, žygis pėsčiomis į Grūtą, piknikas po atviru dangumi, maudynės, plaukimas irklentėmis, užsiėmimai su virtualios realybės akiniais, išvyka į „Plėšikų girią“ pas ūkininką Antaną Vailionį, apsilankymas Druskininkų pasienio užkardoje, pažintis su pasieniečio, kinologo profesijomis bei savęs išbandymas UNO nuotykių parke.

„Tai stovykla, kurioje įveiki savo baimes, susirandi naujų draugų ir gali smagiai paleisti laiką, o paskutinę dieną apsiverkti dėl to, nes viskas baigėsi“, – pasibaigus stovyklai, įspūdžiais dalijosi Simona Č.

Stovyklos dalyviai susidraugavo, tapo stipria komanda, įveikė savo baimes, labiau pažino save ir kitus. Stovykla finansuojama Druskininkų savivaldybės lėšomis.

Stovyklos vadovių Aistės ir Gerdos suplanuotos įvairios edukacinės veiklos stovyklautojams paliko neišdildomų įspūdžių/JUC archyvo nuotraukos

Druskininkų JUC informacija