Novatoriškos permainos Druskininkų centre

Nedidelių tūrių, lengvai suvaldomų formų, plastiški ir originalūs statiniai harmoningai ir be pompastikos veda Druskininkus į daugiafunkcio centro visumą. 2-jų ha žemės sklype, kuriame miesto gyventojai dar prisimena senąjį sovietinį „Sūručio“ sanatorijos pagrindinį korpusą, jau sutilpo keturi pastatai – vilos Mi, Do, Fa ir Sol. Išspręstas ir automobilių parkavimo klausimas – po visa teritorija įrengtas požeminis dviejų aukštų parkingas. O visai netrukus prasidės vilų Si, La ir Re statybos.

Modernios architektūros pastatuose suformuoti butai bei apartamentai, o pirmuose aukštuose – komercinės patalpos. Apartamentai ir butai vilose DO ir MI jau turi savininkus. Vilose FA ir SOL dar yra galimybė pasirinkti. Viloje FA liko 23, o viloje SOl, kurią planuojama pabaigti šios vasaros pabaigoje, liko 14 laisvų apartamentų. Apartamentų skaičius nuolatos mažėja, kadangi tiek lietuviai, tiek užsienio šalių piliečiai vis labiau atranda Druskininkus.

Projekto autoriai atskleidė „Saulės sonatos“ koncepciją

Idėją projekto autoriams padiktavo M. K. Čiurlionio keturių paveikslų ciklas „Saulės sonata“ ir septynis gamos garsus simbolizuojančios natos. Simboliška, kad visai šalia „Saulės sonatos“ – Kudirkos gatvės pabaigoje, randasi ir paminklas M. K. Čiurlioniui.

Tvarumas. Druskininkai įsikūrę bene didžiausiame miškų masyvo, kuris driekiasi Lietuvos, Lenkijos ir Baltarusijos teritorijomis, viduryje. Todėl oro grynumas yra unikalus, o pagal žaliųjų zonų kiekį, tenkantį vienam poilsiautojui, dešimtimis kartų lenkia europinius standartus. Projektuojant „Saulės sonatą“, kurorto centre išlaikyta bendra erdvinė gama, jungianti Druskonio ežerą su Nemunu. Projekto autoriams rūpi tvari pastatų architektūra, tvarus gamtai draugiškas dizainas, nes – svarbu, ką paliksime ateities kartoms. Pastatų architektūroje ir interjeruose dominuoja medis, akmuo, stiklas, metalas, dienos šviesa ir augmenija.

Kokybė ir funkcionalumas. Gyventojų patogumui pastatuose įrengti liftai, laiptinėse – kodinės telefonspynės. Visuose apartamentuose yra lodžijos arba balkonai. Trijų stiklų, dviejų stiklo paketų aliuminio profilio langai yra stabilūs ir ilgaamžiai, puikiai tarnauja esant dideliems temperatūrų pokyčiams gamtoje. Ypatingai prabangiuose apartamentuose yra suomiškos pirtelės ir kapsuliniai židiniai. Technologiniai sprendimai: kolektorinė šildymo sistema, nuotoliniu būdu valdomas grindų šildymas ir dvigubas šildymas vonios kambariuose.

Interjerai kuriami, atsižvelgiant į šiuolaikinį gyvenimo būdą, nesivaikant naujausių interjero madų, kruopščiai atrenkant naujausius technologinius sprendimus bei kokybiškas, patvarias, ilgaamžes ir natūralias medžiagas.

Pasak klientų aptarnavimo skyriaus vadovės Sigitos Čepulienės: „Formuodami interjerus atsisakome to, kas vargina, kas nepatvaru ir priimame tai, kas nepasiduoda laikui. Stebėtinai kiek daug vietos tvarios medžiagos randa mūsų interjeruose:

Medinės grindys – iš natūralaus ąžuolo parketlenčių; durys – natūralaus medžio faneruotės arba dažytos atspariais dažais, lengvai nusivalančios, nebijančios drėgmės ir įbrėžimų; sienos dekoruotos natūraliais tapetais arba dažytos ekologiškais dažais; atsparūs virtuvės baldų paviršiai ir sieninės spintos prieškambariuose tarnaus ilgus metus ir nepakeis estetinės išvaizdos; vonios kambariuose įrengta laikui nepavaldi Villeroy & Boch keramikа; virtuvės balduose – integruota kokybiška buitinė technika: šaldytuvas, kaitlentė, indaplovė, gartraukis, plautuvė ir vandens maišytuvas. Interjeruose dominuoja ramios spalvos ir natūralios interjero apdailos medžiagos. Parinktos kokybiškos medžiagos, leidžia nekeisti interjero daugelį metų.“

„Mes įsitikinę, kad interjeras atspindi tai, kuo gyvenama. Todėl kiekvienas „Saulės sonatos“ interjeras gali tapti išskirtiniu, kuomet būsimam savininkui paliekama erdvės įnešti kažką savito, nepakartojamo“ – taip sako S. Čepulienė, kuri yra ir viena iš „Saulės sonatos“ interjerų projektavimo autorių.

Racionaliai suplanuotos erdvės, kokybiškos apdailos medžiagos, išpuoselėta teritorija, supanti natūrali gamta ir tyras kurorto oras, puiki Druskininkų infrastruktūra – patogiam ir kokybiškam gyvenimui.

Tvari investicija. Tinkamai parinkta nekilnojamojo turto vieta tai – pastovus pajamų šaltinis, tvari investicija. Įmonės „Prime Real Estate“ praktika, investuojant geriausiose Lietuvos kurortų vietose, pasiteisino. Pasak projekto vystytojo Rimvydo Baranausko, sutvarkius aplinką ir investavus į gerbūvį, t.y. įrengus pėsčiųjų takus, poilsio zonas, apželdinus sutvarkius landšaftą, nekilnojamo turo vertė didėja iki 20 proc.

Bendrovė „Prime Real Estate“ įkurta 1993 metais. Pradėjusi veiklą nekilnojamo turto konsultavimo ir tarpininkavimo srityje, nuo 2004 m. aktyviai užsiima nekilnojamojo turto plėtra gražiausiuose Lietuvos kurortuose. Bendrovė yra pasirinkusi siaurą ir konkrečią specializaciją – plėtoja integruotus, „iki-rakto“ įrengtus, gyvenamosios ir poilsio paskirties objektus bei kvartalus Neringoje, Druskininkuose ir Birštone.

„Saulės sonata“ projektas Druskininkuose „City24.lt“ konkurse yra pripažintas geriausiu 2008 m. antrųjų namų projektu Lietuvoje. Sėkmingai užbaigtas bendrovės „Vila Nova“ projektas Pervalkoje taip pat yra pelnęs geriausių antrųjų namų vardą 2007-aisias.

Apie projektą teiraukitės:

-Druskininkuose,

V. Kudirkos g. 10C, vila „Fa“

-Vilniuje,

Konstitucijos pr. 7, verslo

centras „Europa“ (29 aukštas)

www.saulessonata.lt

tel. +370 610 08989

UAB Saulės sonata” nuotrauka

“Korio Apartments” nuotraukos

Užsakymo Nr. MDR-217-02