Gimnazistai pasirūpino Druskininkų senjorų šventėmis

Jau tapo gražia tradicija prieš svarbiausias metų šventes pasirūpinti vargingai gyvenančiais ir metų naštos slegiamais Druskininkų žmonėmis.

Administracijos direktorė V. Jurgelevičienė bei Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas R. Viščinis pirko gardžių sausainių ir paaukojo akcijos iniciatoriams/Laimučio Genio nuotrauka

„Ryto“ gimnazijos auklėtiniai šį gruodį, kaip ir kasmet, prieš Šv. Kalėdas nusprendė pradžiuginti Druskininkų senjorus. Gimnazistai visą savaitę kepė sausainius, paskui juos estetiškai apipavidalino ir su pilnais krepšiais šių saldumynų leidosi į šventinę kelionę.

Gimnazistai aplankė Druskininkų savivaldybę, kitas įstaigas ir dalino savo iškeptus sausainius mainais už aukas senjorams.

Švietimo skyriaus vedėjos pavaduotoja Lina Černiauskienė džiaugėsi gimnazistų iniciatyva ir sakė, kad į sausainių kepimo akciją įsitraukė visa „Ryto“ gimnazijos bendruomenė: „Vieni rūpinosi miltais, kiti kepė sausainius, treti juos supakavo.“

Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė ir daugelis Savivaldybės darbuotojų mielai prisidėjo prie šios akcijos, pirko gardžių sausainių ir paaukojo akcijos iniciatoriams.

Druskininkų  savivaldybės informacija