Butų ūkio specialistai rūpinasi įmonės prižiūrimų namų laiptinių paviršių švara

Dėl koronaviruso paplitimo grėsmės Aplinkos ministerija ragina daugiabučių namų administratorius ir pačius gyventojus imtis priemonių šiai grėsmei mažinti. Taip pat rekomenduoja organizuoti bendrojo naudojimo patalpų valymą. Periodiškai valyti dažniausiai liečiamas vietas – durų rankenas, telefonspynių ir liftų mygtukus, laiptinių turėklus.

Įmonės specialistai jau atliko dezinfekavimo darbus 274-iose įmonės administruojami ir prižiūrimų daugiabučių namų laiptinėse Druskininkuose, Leipalingyje ir Viečiūnuose/UAB „Druskininkų butų ūkis“ archyvo nuotrauka

Todėl šiuo metu UAB „Druskininkų butų ūkis“, pagal Sveikatos apsaugos ministerijos išplatintas rekomendacijas aplinkai valyti, dezinfekciniu skysčiu profilaktiškai valo daugiabučių namų laiptinių porankius/turėklus, įėjimo ir tambūro durų rankenas, lifto iškvietimo mygtukus, telefonspynių mygtukus, pašto dėžutes. Pirmiausia valoma mūsų įmonės administruojamų daugiabučių namų laiptinių paviršiai. Bendrovė valymo priemonių ir apsauginių priemonių darbuotojams šiuo metu turi.

UAB „Druskininkų butų ūkis“ darbuotojai, pagal Sveikatos apsaugos ministerijos išplatintas rekomendacijas aplinkai valyti, dezinfekciniu skysčiu profilaktiškai valo daugiabučių namų laiptinių paviršius/UAB „Druskininkų butų ūkis“ archyvo nuotrauka

„Iškilus grėsmei užsikrėsti koronovirusu, svarbiausia – užtikrinti žmonių saugumą. Įmonės specialistai jau atliko dezinfekavimo darbus 274-iose mūsų administruojamų ir prižiūrimų daugiabučių namų laiptinėse Druskininkuose, Leipalingyje ir Viečiūnuose. Pastebėjome, kad neabejingi savo sveikatai ir patys žmonės. Jie domisi, kuo dezinfekuojamos laiptinės, kokios medžiagos naudojamos. Daugelis dėkoja ir yra patenkinti, kad rūpinamasi jų sveikata ir saugumu“, – pasakojo UAB „Druskininkų butų ūkis“ direktorė Vladzė Prunskienė.

Jos žodžiais, visų mūsų bendras tikslas – maksimaliai apriboti sąlygas virusinės infekcijos plitimui, todėl svarbu pasirūpinti ne tik asmenine, bet ir bendro naudojimo patalpų higiena. „Raginame gyventojus nepalikti dviračių, vaikiškų vežimėlių ar kitų asmeninių daiktų bendrose erdvėse, kuriose jie gali būti paliesti kitų žmonių ar trukdytų atlikti paviršių valymą. Taip pat rekomenduojame, kad gyventojai pagal galimybes kuo rečiau naudotųsi liftais, reguliariai valytų savo butų durų rankenas ir mažiausiai 2-3 kartus per dieną darytų skersvėjus, vėdinant laiptines“, – sakė V. Prunskienė.

UAB „Druskininkų butų ūkis“ informacija